Bibliotēka svētku noskaņās

Latvijas krāsu ceļš ved pie grāmatas par Latviju. Tikai atšķir un aplūko un Tu uzzināsi daudz interesanta. Piemēram, par cilvēkiem Latvijā, kuri atstājuši zelta nospiedumu mūsu dzīvē.

9. klašu skolēni vēstures stundās piedalījās projektā „Izzini un godini”. Tā ietvaros, darbojoties komandās, skolēni izzināja, apkopoja, prezentēja izcilākās latviešu personības: Jāni Čaksti, Daini Īvānu, Renāru Kauperu, Imantu Ziedoni u.c. Vēstures stundas notika skolas bibliotēkā.

„Laikraksti un žurnāli – Latvijas spogulis 100 gados”. Izstādē redzami laikmeta vēstneši žurnāli – Atpūta, Sievietes Pasaule, Zvaigzne, Liesma, Draugs, Dadzis, Rīgas Modes, Avots, Atmoda u.c., kurus uz laiku uzticējuši skolēni un pedagogi. Preses izdevumi rada interesi un sniedz zināšanas par laiku no 1918. gada līdz 2018. gadam Latvijā.

Sarmīte Balabāne