Jauna zinātnisko eksperimentu grāmata

Projekta “Zaļā misija: Klimats” ietvaros ir tapusi jauna zinātnisko un tehnisko eksperimentu grāmata dabaszinātņu pedagogiem un citiem interesentiem, kurā apkopoti 42 eksperimenti par klimata pārmaiņām.

Ar jauno mācību gadu eksperimentu grāmata tiks nogādāta ikvienā Latvijas vispārizglītojošā skolā un pedagogi varēs to izmantot darbam klasēs kopā ar saviem skolēniem.

Šobrīd ikviens interesents ar grāmatu var iepazīties elektroniskā versijā, kuru var aplūkot šeit: eksperimentu grāmata (links: http://owncloud.democentrs.lv/public.php?service=files&t=d64b255ffef99561013f9d2912a6dc8e )

Izglītojošais un metodiskais materiāls aptver vairākus būtiskus klimata pārmaiņu problēmjautājumus par to, kas ir klimata pārmaiņas un vai tās notiek? Kādi ir klimata pārmaiņu iemesli un sekas? Kādi ir risinājumi klimata pārmaiņu mazināšanai, un kā mēs varam šīm problēmām pielāgoties? Grāmata ietver eksperimentus, novērojumus un diskusiju tipa uzdevumus, ar kuru palīdzību iespējams veicināt Latvijas skolēnu izpratni un zināšanas par klimata pārmaiņām un to mazināšanu.