Prakse.lv seminārs desmitajās klasēs

Jau piekto gadu Cēsu Valsts ģimnāzijā 9.-12.klašu skolēni noklausās izglītības un karjeras portāla Prakse.lv piedāvāto semināru, kura mērķis ir palīdzēt jauniešiem karjeras izvēlē.

Šogad šo semināru apmeklēja 10.klašu skolēni, kurus Prakse.lv projektu direktors Andris Grīnfelds iepazīstināja ar profesijas un augstskolu izvēles iespējām, prezentācijā demonstrēja darba devēju studiju topu un galvenos pamatprincipus, dodoties uz darba pārrunām.

Skolēni noskatījās Biznesa augstskolas „Turība” veidoto reklāmas filmu par studiju iespējām, ko sniedz šī augstskola.

Semināra laikā A.Grīnfelds kopā ar brīvprātīgajiem skolēniem izspēlēja darba interviju, lai praktiski demonstrētu reālās situācijas, ar kurām jaunieši var sastapties jau tuvākā nākotnē darba tirgū.