RSU SK medicīnas koledžas vēstneši vada interaktīvās nodarbības proģimnāzistiem

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas mācībspēki un studenti jau trešo gadu viesojās mūsu skolā karjeras izglītības programmas ietvaros.

Šoreiz koledžas pārstāvji vadīja četras nodarbības, kurās skolēni no 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, klasēm.

Docētājas Ligija Vucāne un Ilze Gaile skolēniem pastāstīja par studiju iespējām, uzsverot, ka šī mācību iestāde jau savos  90 pastāvēšanas gados sniedz augsti kvalificētu un mūsdienīgu medicīnisko izglītību par valsts budžeta līdzekļiem, īstenojot māszinības un ārstniecības 1.līmeņa augstākās izglītības studiju programmas, zobārstniecības, bērnu aprūpes un māszinības profesionālās programmas. Katram aktīvam interesentam nodarbības laikā bija iespēja atraktīvā veidā ar mulāžu palīdzību apgūt un izmēģināt dažādas praktiskas iemaņas, ar ko ikdienas darbā saskaras medicīnas speciālisti, piem. injekcijas vēnā un muskulī, zināšanas anatomijā u.c. Praktiskās nodarbības ar skolēniem vadīja 1.kursa studentes Nadežda Cipļakova un Sabīne Petrakova.

Paldies RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžai par iespēju arī ģimnāzijas daudziem skolēniem praktizēties un bagātīgi izmantot koledžas piedāvātos medicīnas instrumentus un mulāžas.

Karjeras konsultante D.Baltiņa