NVA konsultācija 12.klašu skolēniem

NVA Cēsu filiāles konsultante Skaidrīte Astahovska-Eglīte uzstājās 12.klašu interesentu auditorijā ar prezentāciju/konsultāciju skolu jauniešiem. Tikšanās laikā analizēja skolēnu personības, temperamenta, rakstura, individualitātes, spēju faktorus profesijas izvēlē. Sarunas gaitā meklētas tika atbildes uz jautājumiem: kāds šobrīd ir darba tirgus? kuru mācību virzienu izvēlēties realitātē? kur vērsties pēc palīdzības karjeras izvēlē? kādi iespējamie darba atrašanas ceļi? S.Astahovska uzsvēra arī NVA konsultācijas iespējas jauniešiem.Tika atsvaidzinātas skolēnu zināšanas par CV, motivācijas vēstules sagatavošanu, darba līgumu, u.c.svarīgiem dokumentiem. Nepieciešamības gadījumā 12.klašu skolēniem tika piedāvātas arī konsultācijas par Jauniešu garantijas izglītības programmu, kā arī NVA mājas lapas plašo piedāvājumu katram iedzīvotājam.