CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

„Atpakaļ uz skolu”

Jau trešo gadu arī CVĢ piedalās akcijā „Atpakaļ uz skolu”. Akcijas koordinators ir Jaunatnes organizācija Klubs „Māja”- jaunatne vienotai Eiropai”. Šogad  Eiropas dienu CVĢ atzīmēja no aprīļa līdz maija vidum ar vairākām aktivitātēm, t.sk. erudīcijas konkursu par ES, ko organizēja 11.klašu skolēni 10. klašu ģimnāzistu komandām.

Laikā no 11. – 13. aprīlim, pirmo reizi BJVP Sekretariāts piedalījās ES-mēroga „Atpakaļ uz skolu 2017” kampaņā, Latvijā. Komunikāciju un izpētes koordinators Zane Šime pārrunāja aktualitātes Eiropā, kuras saistītas ar Baltijas jūras reģionu un informēja par BJVP atbalstītajiem jauniešu iniciatīvas skolēniem Cēsu Valsts ģimnāzijā, kā arī Rīgas 31. vidusskolā un Rīgas 46. vidusskolā, Olaines 1. Vidusskolā. Arī Z.Šime prezentācijas laikā organizēja erudīcijas konkursu, kurā par pareizām atbildēm skolēni ieguva dažādas tematiskas balvas. Interesentiem bija iespēja saņemt koordinatores individuālas konsultācijas.
Lai atbalstītu vidusskolu skolēnus, kuri ir ieinteresēti rakstīt savus pētījumus par tēmām, kuras ir saistītas ar Padomi, sekretariāts skolu bibliotēkām nodeva drukātas BJVP ikgadējo ziņojumu kopijas (par Somijas, Igaunijas un Polijas prezidentūrām , kā arī citas publikācijas, kuras koordinēja Padome, piem.  „Assessing the Status of Sustainable Development in the Baltic Sea Region: A Macro-Regional Perspective”.

Papildus informācija: http://www.cbss.org/council/, https://www.interreg-baltic.eu/home.htmlhttps://www.facebook.com/baltic2030/posts/1547817978569362,  http://www.cbss.org/sustainable-prosperous-region/tram/http://www.cbss.org/back-to-school-2017/