Start Strong programmas pasākums

Start Strong ir interaktīva apmācība par karjeru, uzņēmējdarbību un personības attīstību, kuru pasniedz dažādu jomu profesionāļi.

Arī CVĢ atsaucās piedāvājumam sadarbībai ar Start Strong komandu  - organizēt tikšanos ar kādu no diplomātiskā dienesta profesionāļiem. Tādējādi pie 10.a, 10.b1, 10.b2 klašu skolēniem viesojās diplomātiskā dienesta darbinieks un attīstības personības un karjeras treneris Andris Arhomkins, kuram ir 15 gadu pieredze diplomātiskajā  darbā Eiropā un ASV, miera uzturēšanas misijās Tuvajos Austrumos u.c.

A. Arhomkins uzstāšanās laikā attīstīja tēmu: „kā izveidot veiksmīgu karjeru darot to, ko mīli darīt”, sākot no rotaļām bērnībā līdz pat nobriedušas personības profesionālās darbības laikam. Sadarbībā starp cilvēkiem, organizācijām,valstīm (piem. Latvijas un ASV savstarpējās attiecības drošības, ekonomikas, zinātnes, izglītības, kultūras, sporta u.c.jomās) pats svarīgākais ir diplomātiskā formula: „win-win”. Nerealizējot šo principu, dialogs apstājas...

Sarunas laikā ar jauniešiem A. Arhomkins arī skaidroja diplomāta ikdienu, raksturoja nepieciešamās prasmes, kas mērķtiecīgi jāattīsta nepārtraukti pašpilnveidojoties.

Kā atzina 10.klašu audzinātājas I. Gaiķe, A. Bartušēvica un I. Ozola: „A. Arhomkins ir vērtējams kā viens no spilgtākajiem un saturiski kvalitatīvākajiem vieslektoriem, kurš vadījis karjeras stundu ģimnāzijas klašu skolēniem”.

Paldies Andrim Arhomkinam par sadarbību ar CVĢ saka arī D.Baltiņa un klausītāji.