Latvijas skolēnu finālsacensības basketbolā

1.03.2016. Liepājā  notika Latvijas skolēnu 69.spartakiādes finālsacensības basketbolā. Šajās sacensības piedalījās četras labākās Latvijas vidusskolu komandas.
Cēsu Valsts ģimnāzijas basketbolistes izcīnīja pirmo vietu.
Pirmajā spēlē mūsu komanda pieveica Rīgas 3. Valsts ģimnāziju. Otrajā spēlē sīvi cīnoties tika uzvarēta Ventspils Valsts ģimnāzija. Pēc šīs spēles bija skaidrs, ka meitenēm ir iespējams cīnīties par  zelta medaļām. Lai to izdarītu vajadzēja uzvarēt trešajā spēlē. Daudz emociju un spēka  palika  otrajā spēle, taču neskatoties uz to, meitenes demonstrēja atzinīgu sniegumu un uzvarēja. Treneres lomu spēlēs pildīja Demija Tijāre12.b. Līdzi juta un organizatoriskos pienākumus veica sporta skolotāji.
Komandā spēlēja Ineses Urtiņas trenētās basketbolistes: Ilze Motte 9.a, Riljāna Luize Bormane12.b, Kristīne Medne, Samanta Gulbe 12.d, Ieva Lauka11.a,Agate Kristena Krieviņa11.b, Emīlija Krista Grava 10.b.