Ziemassvētku pasākums

Ziemassvētkus gaidot, esam viens otram paspējuši papildināt svētku sajūtas krājumus tā, lai aizmirstos visi aizgājušā pusgada grūtumi un varētu laimīgi sagaidīt svētku vakaru.

Ceturtdienas pēcpusdienā, 20. decembrī, darījām labus darbus, cepot, vārot, veidojot un vēlāk pārdodot ar mīlestību rūpīgi gatavoto labdarības tirdziņā, taču vakarpusē skolas radošākie komēdijas meistari papildināja mūsu laimes hormona rezerves, liekot smieties un just līdzi ludziņas “Putnubiedēkļu Ziemassvētki” neparastajiem tēliem.

Vakara noslēgumā sekoja grandioza balle ar labākajām pašmāju, tas ir, CVĢ, muzikālajām apvienībām “Unloved by Gravity” un “Grēki”.

Lai visiem svētku sajūta un prieka, sniega pilni svētki kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem!

Trīne Žagare (12.b1)

Paldies galveno lomu atveidotājiem Elīzai Martai Stangainei (12.b1), Artūram Smiltiņam(10.b1), Ralfam Trofimovam (8.b), skolotājai Ingūnai Gailei, deju kolektīvam “Kande”, jauktajam ansamblim - īpaši Mārcim Ozoliņam (11.b1), Agrim Ratnikam (11.b1), Andrejam Ķīlim (11.b1) un Laurim Dedumetam (12.b1)!

Paldies muzikālā uzveduma režisorei - direktores vietniecei Vinetai Stīpniecei, skolotājai Ilgai Šķenderei un skolotājam Andim Kozakam!

Paldies visiem labdarības tirdziņa organizētājiem, dalībniekiem un atbalstītājiem!

Pasākuma fotogrāfijas apskatāmas galerijā, bet pilna apjoma faili līdz 2019. gada 7. martam piejami https://failiem.lv/u/y8d2wjxf#/