Pateicības diena

„... Es paņēmu Mīlestību. Mīlestība ir tāds dīvains dzintars, ko nekā nevar aprakstīt, ne uzzīmēt, ne izstāstīt. Kad es to paņēmu, tas bija dzintara gabals, un man likās, ka tas dzied. Viņš skatījās manī ... Tā manī ir skatījušies tikai cilvēki, kas mani mīlējuši. Bet kurmi kopš tās reizes es vairs neesmu redzējis. Esmu redzējis visādus kurmjus, bet to smaidošo ar dzintara zobu, to vairs ne. Droši vien meklē tagad cilvēkus, kam vēl nav pašiem sava dzintara. Ja jūs satiekat, nebaidieties, lieniet līdzi, viņš jūs aizvedīs dzintara pasakā. Bet varbūt arī kādā citā pasakā. Vienalga – mēs vēl satiksimies, varbūt krāsu pasakā, varbūt pasakās, kurās vējš čab lapās vai jūra krāc.

Pasaku jau ir ļoti daudz, un tās nekad nebeidzas.”

/Imants Ziedonis/

Kārļa Ulmaņa iedibinātā Draudzīgā aicinājuma ietvaros šī gada 31. janvārī teicām paldies mūsu skolas atbalstītājiem par ieguldījumu skolas attīstībā un pamatskolu, sākumskolu, mūzikas skolu, sporta skolu, interešu izglītības skolotājiem par pašaizliedzīgo darbu jauno proģimnāzistu un ģimnāzistu izglītošanā un audzināšanā.

Paldies runātājiem Madarai Vilderei (7.b), Kristapam Paipalam (7.b), Kārlim Bērziņam (7.b), Artūram Smiltiņam (10.b1), Evelīnai Meļņikai (10.b1).

Paldies mūziķiem Emīlijai Katei Tomsonei (12.b1), Ancei Annijai Koreņkovai (11.a), Annijai Krivjonokai (11.b1).

Paldies direktores vietniecei audzināšanas darbā Vinetai Stīpniecei, skolotājai Ilgai Šķenderei, skolotājam Indulim Jirgensonam un 11.b2 skolniekam Mārcim Strazdiņam.

Pasākuma fotogrāfijas galerijā.

Pilna apjoma faili līdz 2019. gada 16. aprīlim pieejami https://failiem.lv/u/7x65j4n3