CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Notikumi

3. aprīlī - vecāku sapulce

Aicinām 7.-12. klašu skolēnu vecākus uz sapulci 3. aprīlī plkst. 17.30 skolas zālē.

Sapulces tēma "Vecāku līdzdalība mācību procesā". Lektore Gundega Pole.

Matemātikā valstī - sudrabs

Priecājamies un sveicam valsts matemātikas olimpiādes sudraba medaļas ieguvēju Sandru Siliņu (10.b1 kl.)!

Olimpiādei sagatavoja skolotāja Agrita Bartušēvica.

Paldies arī skolotājai Diānai Siliņai!

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes atlases rezultāti

Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes atlases sacensībās

1. vieta Sandrai Siliņai (10.b1),

2. vieta Agrim Ratnikam (10.b1), Gustavam Dravantam (10.b1), Andrejam Ķīlim (10.b1),

3. vieta Edgaram Krūmiņam (10.b1).

Sveicam un priecājamies par uzdrīkstēšanos!

Paldies skolotājai Sarmītei Dreijaltei!

Novada ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti

Cēsu novada ģeogrāfijas olimpiādē

1. vieta Andrejam Ķīlim (10.b1), Renātam Jurševskim (11.b1).

2. vieta Agrim Ratnikam (10.b1), Elīzai Martai Stangainei (11.b1), Albertam Trucim (12.b).

3. vieta Gustavam Dravantam (10.b1), Diānai Paulai Upmalei (11.b1).

Atzinība Edvardam Jurģim Auzānam (10.b2), Sandrai Siliņai (10.b1), Patrīcijai Loginai (10.a), Emīlijai Ezeriņai (10.b2), Asnātei Luīzei Podniecei (10.b2), Emīlijai Katei Tomsonei (11.b1), Kristiānam Potašovam (11.b1), Trīnei Žagarei (11.b1), Elīnai Radziņai (12.b), Rēzijai Veronikai Laumanei (12.b).

Sveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājai Ingūnai Gailei!

Rēzija Laumane - uz finālu!

12.b klases skolniece Rēzija Laumane uzvarēja 8.marta "Gudrs un vēl gudrāks" spēles pusfinālā un ieguva iespēju piedalīties finālā, kā arī doties uz Eiropas Savienības parlamentu ar Robert Zīli gida lomā.

TV šī spēle būs redzama 13.aprīlī.

Turam īkšķi par Rēziju 11.aprīļa finālā!

 

Novada vēstures olimpiādē

Cēsu novada vēstures olimpiādē

1. vieta Evelīnai Glaudiņai (9.b),

2. vieta Dārtai Amantovai (9.a), Rēzijai Veronikai Laumanei (12.b), Andrejam Ķīlim (10.b1),

3. vieta Viktorijai Aleksejevai (9.b), Agrim Ratnikam (10.b1), Trīnei Žagarei (11.b1), Jānim Harijam Gailītim (12.a2),

atzinība Katei Anetei Jansonei (9.b), Kristiānam Kociņam (9.b), Betijai Žideļunai (9.a), Elīnai Radziņai (12.b), Gustavam Dravantam (10.b1), Alisei Blūmai (12.a2), Paulai Vīksnai (12.a1).

Paldies skolotājām Inesei Sīmanei un Solveigai Upītei!

Paldies skolēnu ģimenēm par atbalstu!

Vokālam ansamblim I pakāpe

Mūsu vokālais ansamblis 2018.gada vokālo ansambļu konkursā "Balsis" Vidzemes reģionā ieguva I pakāpi.