Nordplus projekta sagatavošanas vizīte Reikjavikā

No 10. - 15. septembrim CVĢ skolotājas Selga Goldmane un Ineta Ābola piedalījās Nordplus projekta “Svešvalodu mācīšana, didaktika un motivācija” plānošanā Reikjavikā. Projektā piedalās Torringas ģimnāzija (Dānija) , Borgarholtsskoli vidusskola (Islande) un Cēsu Valsts ģimnāzija, kuras kopā pārstāv septiņi pedagogi - svešvalodu skolotāji.

Pirmajā projekta darba dienā skolotāji iepazinās ar Borgarholtsskoli vidusskolu - skolas direktoru un vadību, telpām un programmām. Skolotāji dalījās pieredzē svešvalodu mācīšanā, kā arī pārrunāja dažādas problēmas. Turpmākajās dienās skolotāji kopīgi strādāja pie projekta pieteikuma dokumenta sagatavošanas. Šī projekta norise ir plānota periodā no 2019. līdz 2021. gadam.

Darba dienu  otrajā pusē bija iespēja apmeklēt Islandes Kultūras māju (izstāžu zāles), Islandes Nacionālo muzeju un Islandes Nacionālo galeriju, kur varēja iepazīties ar Islandes vēsturi, mākslu un kultūras vērtībām.