CVĢ skolēni Erasmus+ projekta sanāksmē Sicīlijā

8.b klases skolnieces Estere Anna Aploka, Katrīna Kalniņa, Jasmīna Pora, Elīze Ropša, Keita Karlīna Silgale, Betija Anna Skrastiņa un skolotājas Selga Goldmane, Vineta Bērziņa no 17. līdz 24. februārim kopā ar Spānijas un Vācijas skolēniem piedalījās Erasmus+ projekta „Dzimumu atšķirības: saprast vienam otru dažādos līmeņos”  projekta sanāksmē Sicīlijas pilsētā Avolā (Itālijā).

CVĢ skolnieces bija sagatavojušas prezentācijas par mūsu skolu, pilsētu, Latvijas lauksaimniecību, populāriem latviešu ēdieniem un izcilu Latvijas sievieti – sportisti Jeļenu Ostapenko.

Interesanta bija tikšanās ar Avolas pilsētas mēru un mandeļu muzeja apmeklējums. Jasmīna piedalījās ķīmijas eksperimentā – ziepju vārīšanā no olīveļļas. Pārējās meitenes taisīja itāļu saldumus un cepa pīrāgus.

Brīvajā laikā bija iespēja redzēt seno grieķu amfiteātri u.c. Sicīlijā pazīstamus objektus.

Spilgti atmiņā paliks vulkāna Etna apmeklējums.

Informāciju sagatavoja skolotāja Vineta Bērziņa