CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Sports

Gauja skrējēji

10. oktobrī Āraišu ezera pielijušos pakalnos pulcējās Vidzemes reģiona (Gauja) lielākie skriešanas entuziasti, lai piedalītos skolēnu sporta spēļu sacensībās rudens krosā. Dalībnieki uz starta izgāja visās vecuma grupās.

Mūsu skolas 10. -12. klašu labākie skrējēji savā grupā pārliecinoši izcīnīja 1. vietu.

Meitenes veica 1000m, zēni 1500 m distanci.

Komandā startēja Valērija Mickēviča 12.a2 (ind. 1. v.),   Arta Jonāse (ind. 3. v.)    Konstance Rute Krieviņa, Juta Mocāne 10.b2 ,  Rihards Serģis 12.a1  (ind. 1. v.),   Kristiāns Potašovs  11.b1 (ind. 2.v.) , Reinis Matīss Upens (ind. 3. v.),  Edvards Jurģis Auzāns 10.b2.

                               
 APSVEICAM!

Paldies  visiem dalībniekiem par izcilo startu!
 

 

Rudens kross pils parkā

 3. oktobrī Cēsu pils parkā notika Starpnovadu skolu rudens kross, kurš pulcēja dalībniekus visās vecuma grupās no 17 skolām.

Cēsu Valsts ģimnāzijas krosisti „B” gr. (8.-9. kl.) izcīnīja 1. vietu. Komandā startēja:
     9.b kl.  Kārlis Dieviņš ( ind. – 1.vieta),
     9.a kl. Krišjānis Tiltiņš, Kate Meldere, Marta Klēra Priede,
     8.a kl.  Rodrigo Liepiņš, Reinis Krūmiņš,   Dāvids Jansons,
     8.b kl.  Artūrs Tinuss, Renāts Lācis,   Igors Vinogradovs

CVĢ skrējējiem „ A ” gr. ( 10.–12. kl.) arī 1. vieta.  Komandā startēja:
   11.b 1 kl.    Kristiāns Potašovs ( ind. – 2. vieta),
   12. a 1 kl.   Rihards Serģis ( ind. – 3. vieta),
   10. b 2 kl.  Konstance Rute Krieviņa ( ind.- 3.vieta), Arta Jansone, Juta Mocāne, Rihards Zvaigzne, Mārcis Strazdiņš, Edgars Skrastiņš, Reinis Matīss Upens, Edvards Jurģis Auzāns.
   10.b 1 kl. Santa Seržante,
   11. a kl. Elīna Maļugina, Dāvis Lūks,
   11.b kl. Sanita Jansone, Gabriels Pauliņš,
  12.b kl. Rēzija Veronika Laumane, Ilona Upena.

                          PALDIES VISIEM DALĪBNIEKIEM PAR IZCILI PAVEIKTO !

Olimpiskā diena 2017

22. septembrī visā valstī notika Olimpiskai dienai veltīti pasākumi, kuru ietvaros Cēsu novada  skolu labākie sportisti mūsu skolas stadionā cīnījās 6x60m Olimpiskajās pretstafetēs.
Mūsu skolas skolēni izcīnīja šādas vietas:

8.-9. kl. grupā

zēniem - 1.vieta, komandā startēja:
Dieviņš Kārlis 9.b
Alksnītis Dinārs 9.b
Driļevskis Jānis 9.b
Jermacāns Rūdis 9.a
Ivanovs Lukass 8.a
Tinuss Artūrs 8.b

meitenēm -2. vieta, komandā startēja:
Meļņika Evelīna 9.b
Palsa Dina9.b
Namniece Diāna 9.b
Priede Marta Klēra 9.a
Urbanoviča Beāte Annija9.b
Ravina Ance 8.a
3. vieta, komandā startēja:
Sērmaukša Dārta 8.a
Loze Emīlija 8.a
Sudraba Estere 8.b
Stepiņa Dārta 8.a
Ķilberte Evelīna 8.a
Reiziņa Beatrise 8.b

10.- 12. kl. grupā

zēniem 1.vieta komandā startēja:
Reinis Burkāns12.a1
Liepiņš Kārlis 12.a2
Jaunzems Matīss 12.a2
Lancmanis Markuss Voldemārs 12.b
Ronis Pēteris 12.b
Tilaks Mārtiņš 12.b

Meitenēm 2. vieta
Konstance Rūte Krieviņa 10.b
Tinusa Evelīna 10.b2
Marta Martinsone 11.b1
Riekstiņa Agnese 11.b2
Rēzija Veronika Laumane 12.b
Sendija Beata Lazdiņa 12.b

Paralēli stafetēm bija iespēja individuāli piedalīties arī citās fiziskās aktivitātēs.
Lekšanā ar lecamauklu uzvarēja Matīss Jaunzems

Paldies sakām visiem skolēniem, kuri piedalījās olimpiskās dienas pretstafetē un individuālajās disciplīnās.

 

Sporta notikumi 2016./2017.m.g.

Absolventu kauss futbolā

27.05.2017. Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionā  notika tradicionālais absolventu futbola turnīrs.
Jānis Zaharko uzrunā atzina, ka pērn teikuši, ka tā bija pēdējā reize, ka vairs nepiedalīsies, taču komanda atkal ir klāt: “Ir vairāki iemesli, kas liek to darīt. Pirmkārt, skolas biedra Arta Eglīša, kura vārdā nosaukts ceļojošais kauss, dēls Kristaps, kurš jau vairākus gadus ir kopā ar mums vienā komandā, šogad kļūs par absolventu. Mēs domājam, ka ir forši pēdējā skolas gadā kopā ar tēva vecajiem džekiem kopā uzspēlēt.
 Otrs iemesls. Tagad moderni teikt, neskatāmies pagātnē, tikai uz priekšu, bet patiesībā viss var notikt, tikai atceroties, no kurienes esam nākuši, kurā skolā esam mācījušies, ar ko kopā bijuši. Kopā pabūt – tas ir galvenais. Komandas taču nenāk tāpēc, ka mēs aicinām spēlēt, bet tāpēc, ka nāk savējie, ar kuriem kopā ir interesanti.

Šogad pasākumā piedalījās 10 kungu un  3 dāmu absolventu komandas.
Piedalījās 1988., 2001., 2002., 2007., 2008., 2010., 2012., 2014.,2016.,2017. gada absolventi, kā arī 2010., 2012., 2013. gada absolventes.

Dāmu konkurencē triumfēja 2013. gada absolventes, komandā spēlēja:
Krista Bērziņa, Lelde Vozņesenska, Paula Egle, Zane Neimane, Līva Kamarūta, Sabīne Zauba,

otrajā vietā 2012. gada absolventes, kas pērn ierindojās trešajā vietā,

bet trešajā vietā –2010. gada beidzējas.

2017. gada uzvarētāju kausu un medaļas izcīnīja 2012. gada absolventi,
komandā spēlēja:
Edgars Sauskis, Edgars Ruskulis, Gints Švalbe, Rihards Kamarūts, Kārlis Zernis, Egīls Reķis, Krišjānis Baltpurviņš, Andris Paškovskis, Pēteris Bondars, Pēteris Mauriņš, Viesturs Azacis,

otrajā vietā 2016. gada,

trešajā vietā 2001. gada,

bet ceturtajā 1988. gada absolventi.

Starpnovadu skolu sacensības futbolā

03.05.2017. Cēsu Valsts ģimnāzijas  stadionā  notika starpnovadu skolu sacensības futbolā 10.-12. klašu grupā.

Sacensībās piedalījās astoņas zēnu un četras meiteņu komandas.
Mūsu  skolu pārstāvēja divas meiteņu un viena zēnu komandas.

Meitenes izcīnīja 2.vietu.
Komandā spēlēja:
11.b Rēzija Veronika Laumane, Ilona Upena.12.a Marta Čuličoka, Sintija Sprudzāne. 12.b Reičela Adele Bišere, Anete Luīze Drevinska, Ieva Pakalna.

Starpnovadu skolu sacensības distanču slēpošanā

Trešdien, 1. martā, notika starpnovadu skolu sacensības distanču slēpošanā, kurās piedalījās vairāk nekā simts dalībnieki no 15 skolām.

7-9.klašu grupā mūsu skolas skolēni individuāli izcīnīja godalgotas vietas:
1. vieta Marta Klēra Priede 8.a
2. vieta Kristiāna Riekstiņa 8.b
3. vieta Artūrs Tinuss 7.b
vēl komandā startēja Patriks Jaansalu 7.b, Krišjānis Tiltiņš 8.a

Vidusskolu grupā panākumu svinēja Vecpiebalgas vidusskola, otrie - Spāres internātpamatskola, savukārt trešie palika Cēsu Valsts ģimnāzijas slēpotāji.

Individuāli godalgotās vietas izcīnīja:
2. vieta Rebeka Raiska 10.b1
3. vieta Ilona Upena 11.b
vēl komandā startēja Kārlis Liepiņš, kura starts  deva ieskaites punktus kopvērtējumā.

Cēsu Valsts ģimnāzijas volejbola sacensības

Projektu  nedēļā (13.02 un 17.02) sporta kompleksā  notika Cēsu Valsts ģimnāzijas volejbola sacensības 10.-12. klašu skolēniem. Cīņas volejbola laukumos bija interesantas un spraigas

10. klašu meitenēm 1. vieta 10.b2 komandai, kurā startēja Dita Keiša, Sindija Loze, Andra Eva Riekstiņa, Vika Viktorija Hlevicka, Kerija Broka, Mata Kleša, Laura Cūberga, Signe Ieva Reikmane

10. klašu zēniem 1. vieta 10. b1 1 komandai, kurā startēja Kristiāns Zelčs, Ralfs Mednis, Māris Millers, Renāts Jurševskis

11.-12. klašu meitenēm 1. vieta 12.b klases komandai, kurā startēja Anete Suharževska, Aivita Balode, Reičela Adele Bišere, Līna Krafte, Agate Kristena Krieviņa, Ieva Pakalna, Agnese  Anna Pastare, Nikola Serģe

11.-12. klašu zēniem 1. vieta 12.d komandai, kurā startēja Artis Valters, kristofers Konovalovs, Daniels Pipurs, Ingars Asma
Sacensības izcili tiesāja: Dita Keiša, Andra Eva Riekstiņa, Kerija Broka, Estere Stupaka, Stella Bērziņa, Anita Ilze Gulbe, Artis Valters, Gustavs Ozoliņš, Mārtiņš Atis Pētersons, Mārcis Ozols, Heinrihs Eglīte.

Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā "Lāses kauss - 2017"

Cēsu sporta kompleksā, 8.februārī, notika starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss - 2017”.

B grupas (2001. - 2004. gada dzimušo) sacensībās piedalījās piecas meiteņu un zēnu komandas.

Teicami startēja mūsu skolas zēni, kas izcīnīja 1. vietu un tiesības 8. aprīlī startēt valsts finālsacensībās "Lāses kauss 2017".

Komandā startēja:

9.b Patriks Pinka, Armīns Dricka, Saivis Bartušēvics, 8.a Rūdolfs Jānis Zvirbulis, 7.a Dāvids Jansons, 7.b Artūrs Tinuss.

Meiteņu konkurencē izcīnīta 2. vieta.

Par iespēju startēt finālsacensībās cīnijās:

10.b Lorna Barbara Ērla, 9.b Diāna Kukore, Annija Krivjonoka, 8.b Linda Smilga, Evelīna Glaudiņa 7.a Ance Sīmane.

Cēsu novada skolu sacensības basketbolā

7. februārī sporta kompleksā notika Cēsu novada sacensības basketbolā C.gr.(2003.,2004.dz.g.) meiteņu un zēnu komandām.

Mūsu skolas meitenes izcīnīja 3.vietu.

Komandā spēlēja:
Dārta Sērmaukša 7.a kl.
Evelīna Jonina 7.a kl.
Dārta Stepiņa 7.a kl.
Ance Sīmane 7.a kl
Sindija Kubliņa 7.b kl.
Ketija Puņeiko 7.bkl.

 Zēniem otrā vieta

Komandā spēlēja:
Reinis Krūmiņš 7.a kl.
Igors Vinogradovs 7.b kl.
 Matīss Timermanis 7.b kl.
Kristiāns Lapsa 7.a kl.
Maksi Biezbārdis 7.a kl.
Dāvids Jansons 7.a kl.

Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss-2017”

1. februārī sporta kompleksā Cēsīs notika Starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss - 2017” A grupas (10 - 12. klašu) meitenēm un zēniem.

Teicami startēja mūsu skolas meitenes, kuras trīs komandu konkurencē ieguva 1. vietu un tiesības startēt valsts finālsacensībās Lāses kausā.

Komandā startēja:
11.a1 Anete Gelsberga, Justīne Jaunkalne, Anete Rutka, Lāsma Tomsone,  12.a Linda Blūma, Marta Čuličoka (komandas kapteinis), Anete Suharževska.

Zēniem skaistā cīņā - 2. vieta un sudraba medaļas.

Komandā startēja:
10.b1 Kristiāns Zelčs, Uldis Elksnis, Māris Jemeļjanovs, Gustavs Ozoliņš, Mārcis Ozols,  Mārtiņš Pētersons,  11.b Heirihs Eglīte, Kristaps Martinsons, 12. b Krišs Amantovs, 12.d Artis Valters (komandas kapteinis).

Sporta diena 2016. gada decembrī

20 .decembrī Sporta kompleksā notika Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta diena.

Meitenes un zēni piedalījās roku laušanas finālā divās svara kategorijās.

Spēcīgākās meiteņu konkurencē pirmajā grupā bija Valerija Mickeviča (1.v.), Anastasija Skribe, Kerija Broka, Sindija Samohvalova.

Otrajā grupā Sendija Lazdiņa (1.v.), Anete Rutka, Emīlija Tomsone, Krista Oļehnoviča.

Spēcīgākie zēnu konkurencē pirmajā grupā bija Kārlis Bitītis (1.v.), Kristiāns Zelčs, Mikuss Villerušs, Kristaps Martinsons.

Otrajā grupā Krišs Jānis Amantovs (1.v.), Oskars Vasmuss, Reinis Burkāns, Kārlis Liepiņš.

Mūsdienu dejas sacensībās, iesaistot zēnus, meitenes  bija sagatavojušas daudzveidīgus, interesantus un kvalitatīvus  priekšnesumus.

Pēc labi padarītā darba visaugstākos vērtējumus saņēma:
9.a,11.b, 12. a,11.a1, 12.b klase

Interesanti un aizraujoši norisinājās arī strītbola sacensības, kurās piedalījās 8 meiteņu un 31 zēnu komanda, kopā izspēlējot 100 spēles.

Strītbola spēles tiesāja 7.-12. klašu basketbola lietpratēji.

Starpnovadu skolu sacensības basketbolā

23, 29. novembrī sporta kompleksā un 12.decembrī DACVĢ sporta zālē notika starpnovadu skolu sacensības basketbolā 10.-12. klašu jauniešiem.

Šajās sacensībās mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja 2. vietu.

Komandā spēlēja:

Emīls Ķimens 11.a2
Matīss Jaunzems 11.a2
Kārlis Liepiņš  11.a2
Ralfs Mednis 10.b1
Artūrs Gradovskis 9.a
Filips Bērziņš 12.a
Mikuss Grīnfelds 12.a
Kristaps Miķilps 12.a

Starpnovadu skolu sacensības volejbolā 10-12. klasēm

2016.gada 14. decembrī Sporta kompleksā notika starpnovadu skolu sacensības volejbolā.

„A” grupā (10.-12. klases) meitenēm otro vietu ieguva Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.
Komandā spēlēja:
Marta Čuličoka 12.a
Anete Suharževska 12.b
Lāsma Tomsone 11.a1
Justīne Jaunkalne 11.a1
Anete Gelsberga 11.a1
Anete Rutka 11.a1
Dita Keiša 10.b2

„A” grupā (10.-12. klases) zēniem otro vietu ieguva Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.
Komandā spēlēja:
Kristaps Martinsons 12.a
Krišs Jānis Amantovs 12.b
Artis Valters 12.d
Mārcis Ozols 11.a1
Gustavs Ozoliņš 11.a1
Uldis Elksnis 11.a1
Kristiāns Zelčs 10.b1

 

Vidzemes reģiona (Gauja) krosa sacensības

21. oktobrī Āraišu ezera pakalnos pulcējās Vidzemes reģiona (Gauja) lielākie skriešanas entuziasti, lai piedalītos skolēnu sporta spēļu sacensībās rudens krosā.

Dalībnieki uz starta izgāja visās vecuma grupās, mūsu skolu pārstāvēja  10.-12. klases labākie skrējēji un savā grupā komandu vērtējumā izcīnīja 1. vietu.

Meitenēm 1000m distancē startēja Valērija Mickeviča ( 11.a2) ind. 1.v., Agnese Čakare (12.a), Linda Blūma (12.a) ind. 2.v., zēniem 1500m Kristiāns Potašovs (10.b1), ind. 1.v., Rihards Serģis (11.a1), Kārlis Kaminskis (12.b ) ind. 2.v.    Apsveicam !

Rudens krosa sacensības

2016.gada 04.oktobrī Pils parkā notika Cēsu novada atklātās sacensības rudens krosā skolām. Sacensībās „A” grupā 10.-12. klasēm startēja 6 komandas, bet B grupā startēja 20 un C grupā 19 komandas.

  • Komandu vērtējums A grupa 10.-12. klasēm - 1.vieta CVĢ
  • Komandu vērtējums B grupa 8.-9. klasēm - 2.vieta CVĢ
  • Komandu vērtējums A gr. 7. klasēm - 3.vieta CVĢ

Skolas komandā A grupā startēja:

Valērija Mickēviča (1. vieta individuāli) , Agnese Čakare (2. vieta individuāli), Linda Blūma(3. vieta individuāli),  Sanita Jansone, Rēzija Veronika Laumane, Ilona Upena, Kristians Potašovs(1. vieta individuāli),  Rihards Serģis (3. vieta individuāli),  Dāvis Lūks, Gabriels Pauliņš, Rihards Knēts, Kristers Jansons.

Skolas komandā B grupā startēja:

Atūrs Tinuss 7.b, Kristiāns Ozols 7.b, Krišjānis Tiltiņš 8.a, Rūdis Jermacāns 8.a, Marta Priede 8.a (2. vieta individuāli), Saivis Bartušēvics 9.b

Skolas komandā C grupā startēja:

Dāvids Jansons 7.a,Rodrigo Liepiņš, 7.a, Renārs Šķesteris (2. vieta individuāli),  Mārcis Jansons 7.b, Matīss Timermanis 7.b, Eduards Janitēns 7.b, Beatrise Reiziņa 7.b, Annija Vārsberga 7.b, Dina Palsa 8.b

Vidusskolu sacensības vieglatlētikā

27. septembrī Priekuļu tehnikuma stadionā notika vidusskolu sacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās vairāk par simts dalībniekiem no piecām mācību iestādēm.

Ļoti atbildīgi startēja katrs mūsu skolas izlases komandas dalībnieks.

Kopvērtējumā jaunietēm uzvarēja Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.

Individuāli izcilus rezultātus un godalgotās vietas izcīnīja :
Valerija Mickeviča (11.a2) 1.v. t/lekš. rez.- 4.42, 2.v. a/l. rez. 1.40, 1v. 4x 100m,
Anete Suharževska (12.b) 1. v. 100m – 14.4, 1.v. 4x 100 m,
Agate Kristena Krieviņa (12.b) 1.v. lode 9.55, 1.v.4x100m,
Agnese Čakare(12.a) 1.v. 800m 1,53.7, 2.v. 400m,
Linda Blūma (12.a) 3.v. 400m, 3.v. a/lekš.,
Agnese Anna Pastare (12.b) 2. v. šķēps,
Marta Martinsone (10.b1) 2.v. rez. 14.4.
Elīna Maļugina(10.a) 1.v. 4x100m.


Kopvērtējumā jauniešiem 1. vieta arī Cēsu Valsts ģimnāzijas komandai.

Individuāli augstvērtīgus rezultātus un godalgotās vietas ieguva:
Edgars Jurkāns (12.d) 1.v. t/l rez. 6.10. 1.v. 4x100m,
Kristaps Miķilps (12.a) 1.v. a/l rez.1.65, 1.v. 4x100m,
Oskars Vasmuss ( 12.a.) 1.v. 4x100m,
Kārlis Liepiņš (11.a2) 1.v. 4x100m, 2.v. 800m, 2.v. a/lekš.,
Helge Bernāns( 11.a2) 3.v. 3000m,
Mārtiņš Tilaks (11.b) 3.v. 800m,
Kristians Potašovs (10.b1) 1.v. 400m rez. 55,9,
Aleksandrs Volkovs (10.b1) lode rez. 12.09
Rihards Knēts (10.b2) 2.v. 3000m

Olimpiskā diena

23. septembrī visā valstī notika Olimpiskai dienai veltīti pasākumi, kuru ietvaros skolu labākie sportisti mūsu skolas stadionā cīnījās 6x60m Olimpiskajās pret stafetēs.

Mūsu skolas skolēni izcīnīja šādas vietas:

6.-7.kl. gr.  meitenēm – 1.vieta, komandā startēja:
Dārta Stepiņa 7.a
Emīlija Loze 7.a
Dārta Sērmaukša 7.a
Ance Ravina 7.a
Sofija Nikitina 7.a
Estere Sudraba 7.b

zēniem - 2.vieta, komandā startēja:
Lukass Ivanovs 7.a
Maksis Biezbārdis 7.a
Dāvids Jansons 7.a
Renārs Šķesteris 7.b
Artūrs Tinuss7.b
Kristiāns Ozols 7.b

8.-9. kl. gr. meitenēm 1. vieta, komandā startēja:
Konstance Krieviņa 9.a
Beāte urbanoviča 8.a
Diāna Namniece 8.b
Marta Priede 8.a
Evelīna Meļņika 8.b
Dina Palsa 8.b

10.- 12. kl. gr. meitenēm 1. vieta, komandā startēja:
Agate Krieviņa 12.b
Anete Suharževska 12.b
Marta Čuličoka 12.a
Valerija Mickeviča 10.a2
Marta Martinsone 10.b1
Elīna Maļugina 10.a

 zēniem – 10.kl. komandai 2.vieta, komandā startēja:
Kristiāns Potašovs 10.b1
Kristiāns Zelčs 10.b1
Ralfs Mednis 10.b1
Aleksandrs Volkovs 10.b1
Mikus Villerušs 10.b2
Artūrs Āboliņš 10.b2

12.kl. komandai 3.vieta, komandā startēja:
Oskars Vasmuss 12.a
Kristaps Martinsons 12.a
Kristaps Miķilps 12.a
Edgars Jurkāns 12.d
Kārlis Kaminskis 12.b
Krišs Jānis Amantovs 12.b

Paralēli stafetēm bija iespēja individuāli piedalīties arī citās fiziskās aktivitātēs.

Volejbola augšējo piespēļu vingrinājumā labākais bija Kristaps Zelčs, pievilkšanās pie stieņa uzvarēja Edgars Jurkāns, lekšanā ar aukliņu – Oskars Vasmuss.

 

Sporta notikumi 2015./2016.m.g.

Sporta diena 2015

Absolventu kauss futbolā

14.05.2016. Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionā  notika tradicionālais absolventu futbola turnīrs.

Tradīcija dzima pirms sešiem gadiem, tās iniciators bija 1988. gada absolvents Jānis Zaharko, kurš atklāšanas parādē visiem atgādināja kā tas sākās un uzsvēra, ka, iespējams,  līdzvērtīgs notikums Latvijā nav organizēts.

Šogad pasākumā piedalījās vislielākais absolventu komandu skaits: 13 kungu un  6 dāmu komandas.

Piedalījās:
1988., 2001., 2002., 2006., 2007., 2008., 2010., 2011., 2012.,
2013., 2014., 2015., 2016., gada absolventi,
kā arī 2010., 2012., 2013., 2014., 2015., un 2016.gada absolventes.

Turnīrs kļuvis par tādu kā sava veida salidojumu, kad atkal satiekas bijušie klasesbiedri, skolasbiedri.
2016. gada uzvarētāju kausu un medaļas izcīnīja 2001. gada absolventi.

Komandā spēlēja: Mārtiņš Jarohovičs, Andris Brokāns, Andris Malkavs, Gints Šlēziņš, Dagnis Urjāns un Jānis Kļaviņš. Otrajā vietā šī gada abiturienti, bet trešajā vietā 2012. gada absolventi.

Dāmu konkurencē triumfēja spēlētājas, kas šogad absolvēs Cēsu Valsts ģimnāziju, komandā spēlēja:Santa Hofmane, Riljāna Luize Bormane, Annija Keita Sabule, Demija Tijāre, Kristīne Eglīte un Katrīna Marta Riņķe. Otrajā vietā 2013. gada un trešajā vietā 2012. gada absolventes.

Starnovadu skolu sacensības futbolā

26.04.2016. Cēsu pilsētas stadionā  notika starpnovadu skolu sacensības futbolā 10.-12. klašu grupā.
Mūsu  skolu pārstāvēja viena meiteņu un divas zēnu komandas. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem meitenes izcīnīja 1.vietu, bet zēni 3. vietu.
Meiteņu komandā spēlēja:
11.a Marta Čuličoka, 11.b Reičela Adele Bišere, Anete Luīze Drevinska, Ieva Pakalna,10.a2 Elīna Radziņa, 10.b Rēzija Veronika Laumane, Ilona Upena.
Zēnu komandā spēlēja:
12.a Emīls Eglītis, Olafs Zvīnis, Nauris Vāravs, Matīss Toms Brūvers, Jānis Vilciņš, 12.d Ilgvars Dzedulis.

Valsts ģimnāziju sacensības volejbolā

22.04.2016. Siguldā notika Valsts ģimnāziju volejbola turnīrs, kurā piedalījās  Cēsu Valsts ģimnāzijas, DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Rīgas Valsts Vācu ģimnāzija, Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Valmieras Valsts ģimnāzija, Siguldas Valsts ģimnāzija. Mūsu skolas komanda izcīnīja 1. vietu.
Komandā spēlēja:
10.a1 Lāsma Tomsone, Anete Gelsberga, Justīne Jaunkalne, Gustavs Ozoliņš, Mārcis Ozols
11.d Artis Valters,
12.b Santa Hofmane,Kārlis Ekerts,
12.d Sandis Grīnbergs.

Starpnovadu skolu sacensības florbolā 10.-12.klašu grupā

12. aprīlī Sporta kompleksā risinājās starpnovadu skolu sacensības florbolā 10.-12. klašu grupā.
Mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja 1. vietu
Komandā spēlēja:
Miķelis Koknesis Roops
Olafs Zvīnis
Emīls Eglītis
Edgars Balodis
Reinis Burkāns
Andris Lejasblusa
Ivo Auziņš

Latvijas skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības basketbolā

18.03.2016. Cēsīs  notika Latvijas skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības basketbolā B grupā. Šajās sacensības piedalījās sešas labākās Latvijas pamatskolu komandas.
Cēsu Valsts ģimnāzijas basketbolisti izcīnīja trešo vietu.
Komadas sastāvs:
Niks Artūrs Līnis 9.b
Mednis Ralfs 9.b
Edvards Jurģis Auzāns 8.b
Kristiāns Zelčs 9.b
Artūrs Gradovskis 8.b
Māris Millers 9.b
Stivriņš Ričards 8.b
Java Aleksis 8.b

 

Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss-2016”

24. februārī sporta namā "Cēsis" notika Starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss - 2016” B grupas meitenēm un zēniem.
Mūsu skolas meitenes, zaudējot divus setus, izcīnija 2. vietu četru komandu konkurencē.
Komandā startēja:
Linda Smilga 7.b
Karlīna Egle 8.a
Annija Krivjonoka 8.b
Diāna Kukore 8.b
Madara Aļļēna 9.a
Līva Marta Ģipsle 9.a
Māra Mote 9.a
Aleksa Laima Pļaviņa 9.a
Šajās sacensībās 1. vietu un tiesības startēt Valstī (09.04. Rīgā) izcīnīja mūsu skolas zēnu komanda, kurā spēlēja:
Armīns Dricka 8.a
Patriks Pinka 8.a
Edvards Jurģis Auzāns 8.b
Ričards Stivriņš 8.b
Renāts Jurševskis 9.b
Māris Millers 9.b
Mednis Ralfs 9.b
Kristians Zelčs 9.b

Latvijas skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības basketbolā

1.03.2016. Liepājā  notika Latvijas skolēnu 69.spartakiādes finālsacensības basketbolā. Šajās sacensības piedalījās četras labākās Latvijas vidusskolu komandas.
Cēsu Valsts ģimnāzijas basketbolistes izcīnīja pirmo vietu.
Pirmajā spēlē mūsu komanda pieveica Rīgas 3. Valsts ģimnāziju. Otrajā spēlē sīvi cīnoties tika uzvarēta Ventspils Valsts ģimnāzija. Pēc šīs spēles bija skaidrs, ka meitenēm ir iespējams cīnīties par  zelta medaļām. Lai to izdarītu vajadzēja uzvarēt trešajā spēlē. Daudz emociju un spēka  palika  otrajā spēle, taču neskatoties uz to, meitenes demonstrēja atzinīgu sniegumu un uzvarēja. Treneres lomu spēlēs pildīja Demija Tijāre12.b. Līdzi juta un organizatoriskos pienākumus veica sporta skolotāji.
Komandā spēlēja Ineses Urtiņas trenētās basketbolistes: Ilze Motte 9.a, Riljāna Luize Bormane12.b, Kristīne Medne, Samanta Gulbe 12.d, Ieva Lauka11.a,Agate Kristena Krieviņa11.b, Emīlija Krista Grava 10.b.

Cēsu Valsts ģimnāzijas volejbola sacensības

Projektu  nedēļā (15.02 un 19.02) sporta kompleksā  notika Cēsu Valsts ģimnāzijas volejbola sacensības 10.-12. klašu skolēniem. Cīņas volejbola laukumos bija interesantas un spraigas.
10. klašu meitenēm 1. vieta 10.A1 komandai, kurā startēja Lāsma Tomsone, Junita  Palavinska , Ella Kristiāna Grundīze, Justīne Jaunkalne, Anete Rutka, Lāsma Zaķe.
10. klašu zēniem 1. vieta 10. A1 komandai, kurā startēja Uldis Elksnis, Mārcis Ozols, Gustavs Ozoliņš, Mārtiņš Atis Pētersons, Rihards Serģis, Māris Jemeļjanovs, Matīss Daniels Kokins, Reinis Burkāns.
11.-12. klašu meitenēm 1. vieta 12.b klases komandai, kurā startēja Santa Hofmane, Riljāna Luīze Bormane, Anna Karlīna Upmale, Annija Keita Sabule, Linda Šulmeistere, Zane Gulbinska, Kitija Zeidenberga, Diāna Lelde Mateusa.
11.-12. klašu zēniem 1. vieta 12.b1 komandai, kurā startēja Miks Ozols,
Kārlis Ekerts, Edgars Balodis, Andris Aleksandrs Krūmiņš, Imants Oskars Nolbergs, Armands Magone, Pauls Kozlovskis.
Sacensības izcili tiesāja: Justīne Jaunkalne, Anete Gelsberga, Lāsma Tomsone, Uldis Elksnis, Gustavs Ozoliņš, Mārtiņš Atis Pētersons, Mārcis Ozols, Heinrihs Eglīte.

Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss-2016”

11.02. Sporta kompleksā notika Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss-2016” „A” grupā (10-12. klases). Ļoti atbildīgi startēja mūsu skolas meiteņu un zēnu komandas.
Meiteņu sacensību noslēgumā divām komandām bija vienāds rezultāts, bet visu izšķīra setos iegūto punktu skaits. Cīņā par uzvaru nācās piekāpties Vecpiebalgas skolas meiteņu komandai, mūs skolas meitenes izcīnīja 2. vietu.
Komandā spēlēja:
Lāsma Tomsone, Anete Gelsberga, Justīne Jaunkalne (10.a1)
Marta Čuličoka (11.a)
Santa Hofmane,Anna Karlīna Upmale, Riljāna Luize Bormane (12.b)
Arī zēni spraigā spēles galotnē piekāpās Vecpiebalgas skolas komandai un izcīnīja 2. vietu.
Komandā spēlēja:
Gustavs Ozoliņš, Uldis Elksnis (10.a1)
Heinrihs Eglīte (10.b)
Krišs Jānis Amantovs (11.b0
Artis Valters (11.d)
Jānis Vilciņš (12.a)
Andris Aleksandrs Krūmiņš, Kārlis Ekerts (12.b)
Sandis Grīnbergs (12.d)

Mūsu komandas pārstāvēja sporta skolotāja Helēna Sermole un skolotājs Jānis Zārdiņš.

Vidzemes reģiona (Gauja) sporta spēles basketbolā

9.02.2016. Cēsu sporta kompleksā norisinājās Vidzemes reģiona (Gauja) sporta spēles basketbolā „A” grupā (10.-12. klases). Šajās sacensībās 1. vietu un tiesības startēt Valstī (1.03. Liepājā) izcīnīja mūsu skolas meiteņu komanda, kurā spēlēja:
Māra Motte(9.a), Emīlija Krista Grava (10.b), Ieva Lauka (11.a), Agate Kristiāna Krieviņa (11.b), Riljāna Luize Bormane (12.b),Samanta Gulbe,  Kristīne Medne (12.d).
Komandas pārstāve un trenere bija Demija Tijāre (12.b)

Starpnovadu skolu sacensības basketbolā zēniem

Trešajā un desmitajā decembrī Cēsīs, Piebalgas 18, notika starpnovadu skolu sacensības basketbolā ”A” grupā.
Šajās sacensībās Cēsu Valsts ģimnāzijas zēni piecu komandu konkurencē izcīnīja otro vietu.

Komandā spēlēja:

Matīss Brūvers 12.a, Kārlis Šteins 12.a, Nauris Vāravs 12.a, Kārlis Ekerts 12.b, Imants Nolbergs 12.b, Mārtiņš Krakops 12.b, Kristaps Miķilps 11.a, Emīls Ķimens 10.a2, Matīss Jaunzems 10.a2, Kārlis Liepiņš 10.a2, Ralfs Mednis 9.b

Starpnovadu volejbola sacensības 25.11.2015

Starpnovadu skolu sacensībās volejbolā ”A” grupā Cēsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja zēnu un divas meiteņu komandas.
Viena meiteņu komanda izcīnīja 3. vietu. Tajā spēlēja Marta Čuličoka 11.a, Agnese Pastare 11.b, Lāsma Tomsone 10.a 1, Justīne Jaunkalne 10.a1, Anete Gelsberga 10.a1, Riljāna Bormane 12.b, Anna Upmale 12.b, Santa Hofmane 12.b

Otrā komandā labi spēlēja Samanta Gulbe12.d, Kristīne Medne 12.d, Demija Tijāre 12.b, Agate Kristena Krieviņa 11.b, Emīlija Krista Grava 10.b, Māra Mote 9.a

Zēni izcīnīja 2. vietu, komandā spēlēja Sandis Grīnbergs 12.d, Andris Aleksandrs Krūmiņš 12.b, Artis Valters 11.d, Jānis Vilciņš 12.a, Uldis Elksnis 10.a1, Krišs Jānis Amantovs 11.b, Gustavs Ozoliņš 10.a1

Cēsu novada skolu sacensības vieglatlētikā 29.09.2015

Komandu vērtējums

MEITENES

I vieta Cēsu Valsts ģimnāzija 723 p.
II vieta CPV 451 p.
III vieta Priekuļu tehnikums 406 p.
4. vieta DACVĢ 367 p.
5. vieta Vecpiebalgas vsk. 271 p.

ZĒNI

I vieta Cēsu Valsts ģimnāzija 1049 p.
II vieta DACVĢ 860 p.
III vieta Vecpiebalgas vsk. 859 p.
4. vieta CPV 749 p.
5. vieta Priekuļu tehnikums 744 p.

Komandā startēja:

MEITENES

10. klasēs
Valerija Mickeviča 10A2 (400m – Iv, a/l – IIv, t/l – Iv)
Elīna Radziņa (4x100m – IIv)
Estere Stupaka (4x100m – IIv)
Rēzija Laumane 10B (400m – IIIv)
Junita Palavinska 10A1
Anete Rutka,
Lāsma Tomsone

11. klasēs
Anete Suharževska 11B (100m – IIv, 4x100m – IIv)

12. klasēs
Krista Dobuma 12A
Paula Jansone,
Annija Skrodere (a/l/ - IIIv)
Riljāna Bormane 12B,
Santa Hofmane (lode – IIIv, šķēps – IIv),
Diāna Mateusa,
Annija Sabule (800m – IIv)
Linda Šūlmeistere,
Demija Tijāre (lode – Iv, šķēps – IIIv, 4x100m – IIv)

ZĒNI

10. klasēs
Liepiņš Kārlis 10A2 (a/l – Iv)
Sīlis Edgars,
Bernāns Helge (3000m – IIv)
Burkāns Reinis 10A1
Elksnis Uldis,
Lejasblusa Andris,
Serģis Rihards (800m – IIIv)
Lancmanis Markuss 10B
Tilaks Mārtiņš
Auziņš Ivo
Eglītis Heinrihs

11. klasēs
Vasmuss Oskars 11A (4x100m – Iv)
Miķilps Kristaps,
Martinsons Kristaps,
Gradovskis Eduards,
Bērziņš Filips,
Asma Ingars 11D (4x100m – Iv)
Jurkāns Edgars (t/l – Iv, 4x100m – Iv)

12. klasēs
Roops Miķelis 12A
Eglītis Emīls 12A (400m – Iv)
Zvīnis Olafs (800m – IIv)
Brūvers Matīss (a/l – IIv)
Vāravs Nauris (a/l – IIv)
Dzedulis Ilgvars 12D (100m – Iv, 4x100m – Iv)
Grīnbergs Sandis (šķēps – IIIv)
Ekerts Kārlis 12B (šķēps – IIv, lode – IIIv)
Potašovs Kristiāns 9B (800m – Iv)
Volkovs Aleksandrs 9B (lode – Iv)

 

Sporta notikumi 2014./2015.m.g.

12.B klases meitenes

Cēsu novada atklātās sacensības krosā

Komandu vērtējumā Cēsu Valsts ģimnāzijai 1. vieta.

Komandā startēja:

10. b kl. Laumane Rēzija, Upena Ilona, Tilaks Mārtiņš, Trucis Alberts, Vaļkins Toms, Ekerts Miks
10. a2 kl. Mickeviča Valerija (individuāli 1. vieta), Radziņa Elīna (individuāli 3. vieta), Liepiņš Kārlis, Bitītis Kārlis, Bernāns Helge
10. a1 kl. Serģis Rihards
11. a kl. Grīnfelds Miks
11.d kl. Asma Ingars
12. a kl. Eglītis Emīls (individuāli 3. vieta), Roops Miķelis, Zvīnis Olafs, Vilciņš Jānis
12. b kl. Tijāre Demija
9.b kl. Potašovs Kristiāns (individuāli 2. vieta)

Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sacensības basketbolā

2015.gada 31.martā notika Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sacensības basketbolā 1995.-1998.g. dzimušajām jaunietēm.

Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda izcīnīja pirmo vietu.

Komandā spēlēja:

Demija Tijāre 11.b, Riljāna Bormane 11.b, Santa Hofmane 11.b, Samanta Gulbe 11.d, Ieva Lauka 10.a, Linda Blūma 10.a, Agate Krieviņa 10.b

"Lāses kauss 2015" fināls

"Lāses kauss 2015" izcīņā skolu komandām volejbolā, 21. martā, Rīgā, nominācijā: skolas, kuras pārstāvētas ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās Cēsu Valsts ģimnāzija ieguva 2. vietu. Skola balvā saņēma 8 volejbola bumbas un divas volejbola bumbu somas.

Skolas komandā startēja:

Anete Gelsberga 9.kl., Lāsma Tomsone 9.kl., Madara Aļļēna 8.a kl., Agnese Pastare 10.b kl., Līva Ģipsle 8.a kl., Lorna Ērla 8.b kl., Karlīna Egle 7.a kl., Marta Martinsone 8.b kl., Heinrihs Eglīte 9.kl., Uldis Elksnis 9.kl., Gustavs Ozoliņš 9.kl., Mārcis Ozols 9.kl., Kristiāns Zelčs 8.b kl., Mārtiņš Tilaks 9.kl., Patriks Pinka 7.b kl., Rihards Rožkalns 12.a kl., Sandis Grīnbergs 11.d kl., Krišs Ivanovs 12.a kl., Jānis Vilciņš 11.a kl., Artis Valters 10.d kl., Krišs Amantovs 10.b kl., Digmārs Krievs 12.c kl., Ričards Bringa 10.d kl.

Paldies treneriem!

Talsu florbols 2015

2015. gada 13.martā, Talsos,  notika florbola turnīrs „Mēs mīlam florbolu”. Šajā turnīrā piedalījās Cēsu Valsts ģimnāzijas florbolisti. Astoņu skolu konkurencē mūsu skolas komanda izcīnīja 4. vietu.

Komandā spēlēja:

Dāvis Cēderštrēms 12.a, Dāvis Juris Martini 12.b, Kristers Kalniņš 12.b, Jānis Sīmanis 12.c, Miks Ozols 11.b, Edgars Balodis 11.b, Emīls Eglītis 11.a, Olafs Zvīnis 11.a, Miķelis Koknesis Roops 11.a

Starpnovadu skolu sacensības volejbolā

2. vietu starpnovadu skolu sacensībās volejbolā C grupā ieguva skolas zēnu komanda - Patriks Pinka, Jānis Mārtiņš Gruzdiņš, Saivis Bartušēvics, Edvards Jurģis Auzāns, Ričards Stivriņš, Artūrs Gradovskis.

1. vietu šajās sacensībās C grupā ieguva skolas meiteņu komanda - Karlīna Egle, Ance Lapiņa, Emīlija Ezeriņa, Beatrise Elīza Ozoliņa, Annija Krivjonoka, Diāna Kukore.

Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiādē - 2015, Ērgļos

1. vietu (zelta medaļu) izcīnīja Rebeka Raiska (8.b kl.) - 3 km. sprinta distancē biatlonā.

3. vietu (bronzas medaļu) izcīnīja Nora Viktorija Osīte (9.kl.) - distanču slēpošanā brīvajā stilā 3 km. distancē.

3. vietu (bronzas medaļu) izcīnīja Annija Keita Sabule (11.b kl.) distanču slēpošanā brīvajā stilā 3 km. distancē.

Olimpiādē vēl piedalījās:

Kate Radziņa (distanču slēpošana), Lelde Loze (kalnu slēpošana), Ilva Granta (snovbords), Jēkabs Kokars (snovbords).

Sporta diena 2014. gada decembrī

17 .decembrī Sporta kompleksā notika Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta diena.

Meitenes piedalījās mūsdienu dejā,  zēni sacentās florbolā.
Mūsdienu dejas sacensībām  meitenes bija sagatavojušas daudzveidīgus un kvalitatīvus  priekšnesumus.

Pēc labi padarītā darba visaugstāko vērtējumu saņēma:

8.b un 7.a klase, 12. a un 11.a klase

Florbola sacensībās pirmo vietu ieguva

7.a klases komanda:

Ričards Stivriņš, Emīls Briedis, Emīls Barkāns, Aleksis Java, Klāvs Malcenieks, Toms Hirte

12.a klases pirmā komanda:

Dāvis Cēderštrēms, Jurģis Zumbergs, Edgars Lācis, Emīls Gaiķis, Olafs Kalniņš

Uzvara volejbolā

Cēsu novada atklātajās sacensībās volejbolā 1. vietu A grupā ieguva zēnu komanda, kurā startēja Digmārs Krievs, Jānis Vilciņš, Sandis Grīnbergs, Krišs Jānis Amantovs, Artis Valters, Krišs Ivanovs, Rihards Rožkalns.

3. vietu A grupā ieguva meiteņu komanda, kurā startēja Santa Hofmane, Anna Upmale, Samanta Gulbe, Paula Jansone, Luīze Vīņaude, Ūva Mudele, Lāsma Tomsone, Riljāna Bormane, Agnese Kārkliņa, Agnese Pastare.

Vidzemes reģiona rudens kross Siguldā

2014.gada 7.oktobrī Siguldā, Sporta un aktīvās atpūtas centrā notika Vidzemes reģiona skolēnu sacensības  rudens krosā.

Sacensībās „A” grupā 10.-12. klasēm startēja 4 komandas, šajā grupā mūsu skolas skolēni ieguva pirmo vietu komandu vērtējumā.

Skolas komandā startēja:

Ilze Kornete (2.v. individuāli), Sabīne Dzalba (3.v. individuāli), Kārlis Kaminskis (2.v. individuāli), Olafs Zvīnis (3.v. individuāli) Dārta Zaļā, Kristīne Radziņa, Samanta Gulbe, Demija Tijāre, Marika Žarkova, Ruslana Granovska,  Ilgvars  Dzedulis, Jēkabs Kārlis Knēts, Oskars Vasmuss,   Kārlis Šteins,  Miķelis Koknesis Roops, Emīls Eglītis, Krišs Jānis Amantovs.

Vieglatlētikas sacensībās

23. septembra vieglatlētikas sacensībās
1. vieta jauniešiem un 1. vieta jaunietēm

12.B Ilze Kornete
10.B Anete Suharževska
11.B Demija Tijāre
11.B Anna Upmale
10.B Sabīne Dzalba
11.B Santa Hofmane
12.C Agnese Kārkliņa
11.A Annija Skrodere
12.A Sabīne Zolte
11.B Diāna Mateusa

11.D Ilgvars Dzedulis
10.D Edgars Jurkāns
12.A Dāvis Cēderštrēms
11.B Edgars Balodis
12.C Jānis Sīmanis
11.D Sandis Grīnbergs
12.C Digmārs Krievs
12.B Artūrs Zaikovskis

Rudens kross septembrī

2014.gada 30.septembrī Pils parkā notika Cēsu novada atklātās sacensības rudens krosā skolām.

Sacensībās „A” grupā 10-12 klasēm startēja 5 komandas, bet B grupā startēja 15 komandas.

Mūsu skolas skolēni ieguva pirmo vietu komandu vērtējumā A grupā un ceturto B grupā.

Komandu vērtējums A gr.

1. Cēsu Valsts ģimnāzija
2. Vecpiebalgas v-sk
3. Priekuļu v-sk
4. Cēsu 2. v-sk.
5. DACVĢ

Skolas komandā A grupā startēja:

Kornete I. (1.v. individuāli), Emīls Eglītis (2.v. individuāli), Radziņa K., Gulbe S., Dzedulis I., Jurkāns E., Knēts J.K., Vasmuss O., Krakops M., Zaikovskis A., Ābols A., Šteins K., Zvīnis O., Roops M.K.,Grīnfelds M.,

Skolas komandā B grupā startēja:

Potašovs K. (1.v. individuāli), Villerušs M., Knēts R., Kokins M., Tilaks M., Kozlovs I., Markovs I., Jemeļjanovs M

Sporta diena 03.09.2014.

Š.g. 3. septembrī notika Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta diena pie Niniera ezera.
Skolēni sacentās šķēršļu stafetē, kedu un šautriņu mešanā, svaru bumbas celšanā, kā arī pārbaudīja savas zināšanas teorijā par sporta un kultūras jautājumiem.

Teorijas konkursā par zinošāko klasi kļuva 11.d

Šķēršļu stafetē 7.-9. klašu grupā labāko rezultātu uzrādīja 8.b klase

10.-12.klašu grupā 11.b klase

Kā ierasti spraigas cīņas notika virves vilkšanā.

Septīto klašu grupā pirmo vietu ieguva 7. A klase

 8.-9. klašu grupā pirmo vietu ieguva 8.b klase

10. klašu grupā 10.b

11. klašu grupā 11.a

12. klašu grupā 12.b

Kedu mešanā 7.-9. klašu zēniem1.vieta Kristiāns Zelčas 8.b

2. vieta Ričards Stivriņs 7.a

3. vieta Rihards Voldemārs Vaivods 9.klase

Meitenēm 1.vieta Karlīna Egle 7.a

2. vieta Anete Rutka 9.klase

3.vieta Noela Valdovska 9.klase

Kedu mešanā 10.-12. klašu zēniem

1. vieta Jēkabs Kokars 12.b

2. vieta Rihards Rožkalns 12.a

3. vieta Kristers Kalniņs 12.b

Meitenēm 1.vieta Santa Hofmane 11.b

2. vieta Samanta Gulbe 11.d

3. vieta Agnese Kārkliņa  12.c

Šautriņu mešanā 7.-9. klašu zēniem

1.vieta Elgars Vaļģis 7.b

2. vieta Klāvs Malcenieks 7.a

3. vieta Pauls Ēriks Skujiņš 8.b

meitenēm 1.vieta Karlīna Egle 7.a

2.vieta Lāsma Zaķe 9.klase

3. vieta Alise Mironova 9. Klase

Šautriņu mešanā 10.-12. klašu zēniem

1.vieta Armands Magone 11.b

2.vieta Pauls Kozlovski 11.b

3.vieta Jānis Sīmanis 12.c

meitenēm 1.vieta Amanda Zanda Gustapa 11.d

2.vieta Agate Krieviņa 10.b

3.vieta Agnese Sarkane10.b

Svaru bumbu celšanā 7.-9. klašu zēniem

1.vieta  Aleksandrs Volkovs 8.b

2.vieta Kristiāns Zelčs 8.b

3.vieta Artūrs Gradovskis 7.a

meitenēm 1.vieta Beāte Stauvere 7.a

2.vieta Karlīna Egle 7.a

Svaru bumbu celšanā 10.-12. klašu zēniem

1.vieta Artūrs Zaikovskis 12.b

2.vieta Jēkabs Kokars 12.b

3.vieta Jānis Gaspersons 12.c

meitenēm 1.vieta Dārta Zaļā 12.a

2.vieta Ilze Kornete 12.b

3.vieta Demija Tijāre 11.b