CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Sporta notikumi 2016./2017.m.g.

Absolventu kauss futbolā

27.05.2017. Cēsu Valsts ģimnāzijas stadionā  notika tradicionālais absolventu futbola turnīrs.
Jānis Zaharko uzrunā atzina, ka pērn teikuši, ka tā bija pēdējā reize, ka vairs nepiedalīsies, taču komanda atkal ir klāt: “Ir vairāki iemesli, kas liek to darīt. Pirmkārt, skolas biedra Arta Eglīša, kura vārdā nosaukts ceļojošais kauss, dēls Kristaps, kurš jau vairākus gadus ir kopā ar mums vienā komandā, šogad kļūs par absolventu. Mēs domājam, ka ir forši pēdējā skolas gadā kopā ar tēva vecajiem džekiem kopā uzspēlēt.
 Otrs iemesls. Tagad moderni teikt, neskatāmies pagātnē, tikai uz priekšu, bet patiesībā viss var notikt, tikai atceroties, no kurienes esam nākuši, kurā skolā esam mācījušies, ar ko kopā bijuši. Kopā pabūt – tas ir galvenais. Komandas taču nenāk tāpēc, ka mēs aicinām spēlēt, bet tāpēc, ka nāk savējie, ar kuriem kopā ir interesanti.

Šogad pasākumā piedalījās 10 kungu un  3 dāmu absolventu komandas.
Piedalījās 1988., 2001., 2002., 2007., 2008., 2010., 2012., 2014.,2016.,2017. gada absolventi, kā arī 2010., 2012., 2013. gada absolventes.

Dāmu konkurencē triumfēja 2013. gada absolventes, komandā spēlēja:
Krista Bērziņa, Lelde Vozņesenska, Paula Egle, Zane Neimane, Līva Kamarūta, Sabīne Zauba,

otrajā vietā 2012. gada absolventes, kas pērn ierindojās trešajā vietā,

bet trešajā vietā –2010. gada beidzējas.

2017. gada uzvarētāju kausu un medaļas izcīnīja 2012. gada absolventi,
komandā spēlēja:
Edgars Sauskis, Edgars Ruskulis, Gints Švalbe, Rihards Kamarūts, Kārlis Zernis, Egīls Reķis, Krišjānis Baltpurviņš, Andris Paškovskis, Pēteris Bondars, Pēteris Mauriņš, Viesturs Azacis,

otrajā vietā 2016. gada,

trešajā vietā 2001. gada,

bet ceturtajā 1988. gada absolventi.

Starpnovadu skolu sacensības futbolā

03.05.2017. Cēsu Valsts ģimnāzijas  stadionā  notika starpnovadu skolu sacensības futbolā 10.-12. klašu grupā.

Sacensībās piedalījās astoņas zēnu un četras meiteņu komandas.
Mūsu  skolu pārstāvēja divas meiteņu un viena zēnu komandas.

Meitenes izcīnīja 2.vietu.
Komandā spēlēja:
11.b Rēzija Veronika Laumane, Ilona Upena.12.a Marta Čuličoka, Sintija Sprudzāne. 12.b Reičela Adele Bišere, Anete Luīze Drevinska, Ieva Pakalna.

Starpnovadu skolu sacensības distanču slēpošanā

Trešdien, 1. martā, notika starpnovadu skolu sacensības distanču slēpošanā, kurās piedalījās vairāk nekā simts dalībnieki no 15 skolām.

7-9.klašu grupā mūsu skolas skolēni individuāli izcīnīja godalgotas vietas:
1. vieta Marta Klēra Priede 8.a
2. vieta Kristiāna Riekstiņa 8.b
3. vieta Artūrs Tinuss 7.b
vēl komandā startēja Patriks Jaansalu 7.b, Krišjānis Tiltiņš 8.a

Vidusskolu grupā panākumu svinēja Vecpiebalgas vidusskola, otrie - Spāres internātpamatskola, savukārt trešie palika Cēsu Valsts ģimnāzijas slēpotāji.

Individuāli godalgotās vietas izcīnīja:
2. vieta Rebeka Raiska 10.b1
3. vieta Ilona Upena 11.b
vēl komandā startēja Kārlis Liepiņš, kura starts  deva ieskaites punktus kopvērtējumā.

Cēsu Valsts ģimnāzijas volejbola sacensības

Projektu  nedēļā (13.02 un 17.02) sporta kompleksā  notika Cēsu Valsts ģimnāzijas volejbola sacensības 10.-12. klašu skolēniem. Cīņas volejbola laukumos bija interesantas un spraigas

10. klašu meitenēm 1. vieta 10.b2 komandai, kurā startēja Dita Keiša, Sindija Loze, Andra Eva Riekstiņa, Vika Viktorija Hlevicka, Kerija Broka, Mata Kleša, Laura Cūberga, Signe Ieva Reikmane

10. klašu zēniem 1. vieta 10. b1 1 komandai, kurā startēja Kristiāns Zelčs, Ralfs Mednis, Māris Millers, Renāts Jurševskis

11.-12. klašu meitenēm 1. vieta 12.b klases komandai, kurā startēja Anete Suharževska, Aivita Balode, Reičela Adele Bišere, Līna Krafte, Agate Kristena Krieviņa, Ieva Pakalna, Agnese  Anna Pastare, Nikola Serģe

11.-12. klašu zēniem 1. vieta 12.d komandai, kurā startēja Artis Valters, kristofers Konovalovs, Daniels Pipurs, Ingars Asma
Sacensības izcili tiesāja: Dita Keiša, Andra Eva Riekstiņa, Kerija Broka, Estere Stupaka, Stella Bērziņa, Anita Ilze Gulbe, Artis Valters, Gustavs Ozoliņš, Mārtiņš Atis Pētersons, Mārcis Ozols, Heinrihs Eglīte.

Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā "Lāses kauss - 2017"

Cēsu sporta kompleksā, 8.februārī, notika starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss - 2017”.

B grupas (2001. - 2004. gada dzimušo) sacensībās piedalījās piecas meiteņu un zēnu komandas.

Teicami startēja mūsu skolas zēni, kas izcīnīja 1. vietu un tiesības 8. aprīlī startēt valsts finālsacensībās "Lāses kauss 2017".

Komandā startēja:

9.b Patriks Pinka, Armīns Dricka, Saivis Bartušēvics, 8.a Rūdolfs Jānis Zvirbulis, 7.a Dāvids Jansons, 7.b Artūrs Tinuss.

Meiteņu konkurencē izcīnīta 2. vieta.

Par iespēju startēt finālsacensībās cīnijās:

10.b Lorna Barbara Ērla, 9.b Diāna Kukore, Annija Krivjonoka, 8.b Linda Smilga, Evelīna Glaudiņa 7.a Ance Sīmane.

Cēsu novada skolu sacensības basketbolā

7. februārī sporta kompleksā notika Cēsu novada sacensības basketbolā C.gr.(2003.,2004.dz.g.) meiteņu un zēnu komandām.

Mūsu skolas meitenes izcīnīja 3.vietu.

Komandā spēlēja:
Dārta Sērmaukša 7.a kl.
Evelīna Jonina 7.a kl.
Dārta Stepiņa 7.a kl.
Ance Sīmane 7.a kl
Sindija Kubliņa 7.b kl.
Ketija Puņeiko 7.bkl.

 Zēniem otrā vieta

Komandā spēlēja:
Reinis Krūmiņš 7.a kl.
Igors Vinogradovs 7.b kl.
 Matīss Timermanis 7.b kl.
Kristiāns Lapsa 7.a kl.
Maksi Biezbārdis 7.a kl.
Dāvids Jansons 7.a kl.

Cēsu atklātās starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss-2017”

1. februārī sporta kompleksā Cēsīs notika Starpnovadu skolu sacensības volejbolā „Lāses kauss - 2017” A grupas (10 - 12. klašu) meitenēm un zēniem.

Teicami startēja mūsu skolas meitenes, kuras trīs komandu konkurencē ieguva 1. vietu un tiesības startēt valsts finālsacensībās Lāses kausā.

Komandā startēja:
11.a1 Anete Gelsberga, Justīne Jaunkalne, Anete Rutka, Lāsma Tomsone,  12.a Linda Blūma, Marta Čuličoka (komandas kapteinis), Anete Suharževska.

Zēniem skaistā cīņā - 2. vieta un sudraba medaļas.

Komandā startēja:
10.b1 Kristiāns Zelčs, Uldis Elksnis, Māris Jemeļjanovs, Gustavs Ozoliņš, Mārcis Ozols,  Mārtiņš Pētersons,  11.b Heirihs Eglīte, Kristaps Martinsons, 12. b Krišs Amantovs, 12.d Artis Valters (komandas kapteinis).

Sporta diena 2016. gada decembrī

20 .decembrī Sporta kompleksā notika Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta diena.

Meitenes un zēni piedalījās roku laušanas finālā divās svara kategorijās.

Spēcīgākās meiteņu konkurencē pirmajā grupā bija Valerija Mickeviča (1.v.), Anastasija Skribe, Kerija Broka, Sindija Samohvalova.

Otrajā grupā Sendija Lazdiņa (1.v.), Anete Rutka, Emīlija Tomsone, Krista Oļehnoviča.

Spēcīgākie zēnu konkurencē pirmajā grupā bija Kārlis Bitītis (1.v.), Kristiāns Zelčs, Mikuss Villerušs, Kristaps Martinsons.

Otrajā grupā Krišs Jānis Amantovs (1.v.), Oskars Vasmuss, Reinis Burkāns, Kārlis Liepiņš.

Mūsdienu dejas sacensībās, iesaistot zēnus, meitenes  bija sagatavojušas daudzveidīgus, interesantus un kvalitatīvus  priekšnesumus.

Pēc labi padarītā darba visaugstākos vērtējumus saņēma:
9.a,11.b, 12. a,11.a1, 12.b klase

Interesanti un aizraujoši norisinājās arī strītbola sacensības, kurās piedalījās 8 meiteņu un 31 zēnu komanda, kopā izspēlējot 100 spēles.

Strītbola spēles tiesāja 7.-12. klašu basketbola lietpratēji.

Starpnovadu skolu sacensības basketbolā

23, 29. novembrī sporta kompleksā un 12.decembrī DACVĢ sporta zālē notika starpnovadu skolu sacensības basketbolā 10.-12. klašu jauniešiem.

Šajās sacensībās mūsu skolas zēnu komanda izcīnīja 2. vietu.

Komandā spēlēja:

Emīls Ķimens 11.a2
Matīss Jaunzems 11.a2
Kārlis Liepiņš  11.a2
Ralfs Mednis 10.b1
Artūrs Gradovskis 9.a
Filips Bērziņš 12.a
Mikuss Grīnfelds 12.a
Kristaps Miķilps 12.a

Starpnovadu skolu sacensības volejbolā 10-12. klasēm

2016.gada 14. decembrī Sporta kompleksā notika starpnovadu skolu sacensības volejbolā.

„A” grupā (10.-12. klases) meitenēm otro vietu ieguva Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.
Komandā spēlēja:
Marta Čuličoka 12.a
Anete Suharževska 12.b
Lāsma Tomsone 11.a1
Justīne Jaunkalne 11.a1
Anete Gelsberga 11.a1
Anete Rutka 11.a1
Dita Keiša 10.b2

„A” grupā (10.-12. klases) zēniem otro vietu ieguva Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.
Komandā spēlēja:
Kristaps Martinsons 12.a
Krišs Jānis Amantovs 12.b
Artis Valters 12.d
Mārcis Ozols 11.a1
Gustavs Ozoliņš 11.a1
Uldis Elksnis 11.a1
Kristiāns Zelčs 10.b1

 

Vidzemes reģiona (Gauja) krosa sacensības

21. oktobrī Āraišu ezera pakalnos pulcējās Vidzemes reģiona (Gauja) lielākie skriešanas entuziasti, lai piedalītos skolēnu sporta spēļu sacensībās rudens krosā.

Dalībnieki uz starta izgāja visās vecuma grupās, mūsu skolu pārstāvēja  10.-12. klases labākie skrējēji un savā grupā komandu vērtējumā izcīnīja 1. vietu.

Meitenēm 1000m distancē startēja Valērija Mickeviča ( 11.a2) ind. 1.v., Agnese Čakare (12.a), Linda Blūma (12.a) ind. 2.v., zēniem 1500m Kristiāns Potašovs (10.b1), ind. 1.v., Rihards Serģis (11.a1), Kārlis Kaminskis (12.b ) ind. 2.v.    Apsveicam !

Rudens krosa sacensības

2016.gada 04.oktobrī Pils parkā notika Cēsu novada atklātās sacensības rudens krosā skolām. Sacensībās „A” grupā 10.-12. klasēm startēja 6 komandas, bet B grupā startēja 20 un C grupā 19 komandas.

  • Komandu vērtējums A grupa 10.-12. klasēm - 1.vieta CVĢ
  • Komandu vērtējums B grupa 8.-9. klasēm - 2.vieta CVĢ
  • Komandu vērtējums A gr. 7. klasēm - 3.vieta CVĢ

Skolas komandā A grupā startēja:

Valērija Mickēviča (1. vieta individuāli) , Agnese Čakare (2. vieta individuāli), Linda Blūma(3. vieta individuāli),  Sanita Jansone, Rēzija Veronika Laumane, Ilona Upena, Kristians Potašovs(1. vieta individuāli),  Rihards Serģis (3. vieta individuāli),  Dāvis Lūks, Gabriels Pauliņš, Rihards Knēts, Kristers Jansons.

Skolas komandā B grupā startēja:

Atūrs Tinuss 7.b, Kristiāns Ozols 7.b, Krišjānis Tiltiņš 8.a, Rūdis Jermacāns 8.a, Marta Priede 8.a (2. vieta individuāli), Saivis Bartušēvics 9.b

Skolas komandā C grupā startēja:

Dāvids Jansons 7.a,Rodrigo Liepiņš, 7.a, Renārs Šķesteris (2. vieta individuāli),  Mārcis Jansons 7.b, Matīss Timermanis 7.b, Eduards Janitēns 7.b, Beatrise Reiziņa 7.b, Annija Vārsberga 7.b, Dina Palsa 8.b

Vidusskolu sacensības vieglatlētikā

27. septembrī Priekuļu tehnikuma stadionā notika vidusskolu sacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās vairāk par simts dalībniekiem no piecām mācību iestādēm.

Ļoti atbildīgi startēja katrs mūsu skolas izlases komandas dalībnieks.

Kopvērtējumā jaunietēm uzvarēja Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda.

Individuāli izcilus rezultātus un godalgotās vietas izcīnīja :
Valerija Mickeviča (11.a2) 1.v. t/lekš. rez.- 4.42, 2.v. a/l. rez. 1.40, 1v. 4x 100m,
Anete Suharževska (12.b) 1. v. 100m – 14.4, 1.v. 4x 100 m,
Agate Kristena Krieviņa (12.b) 1.v. lode 9.55, 1.v.4x100m,
Agnese Čakare(12.a) 1.v. 800m 1,53.7, 2.v. 400m,
Linda Blūma (12.a) 3.v. 400m, 3.v. a/lekš.,
Agnese Anna Pastare (12.b) 2. v. šķēps,
Marta Martinsone (10.b1) 2.v. rez. 14.4.
Elīna Maļugina(10.a) 1.v. 4x100m.


Kopvērtējumā jauniešiem 1. vieta arī Cēsu Valsts ģimnāzijas komandai.

Individuāli augstvērtīgus rezultātus un godalgotās vietas ieguva:
Edgars Jurkāns (12.d) 1.v. t/l rez. 6.10. 1.v. 4x100m,
Kristaps Miķilps (12.a) 1.v. a/l rez.1.65, 1.v. 4x100m,
Oskars Vasmuss ( 12.a.) 1.v. 4x100m,
Kārlis Liepiņš (11.a2) 1.v. 4x100m, 2.v. 800m, 2.v. a/lekš.,
Helge Bernāns( 11.a2) 3.v. 3000m,
Mārtiņš Tilaks (11.b) 3.v. 800m,
Kristians Potašovs (10.b1) 1.v. 400m rez. 55,9,
Aleksandrs Volkovs (10.b1) lode rez. 12.09
Rihards Knēts (10.b2) 2.v. 3000m

Olimpiskā diena

23. septembrī visā valstī notika Olimpiskai dienai veltīti pasākumi, kuru ietvaros skolu labākie sportisti mūsu skolas stadionā cīnījās 6x60m Olimpiskajās pret stafetēs.

Mūsu skolas skolēni izcīnīja šādas vietas:

6.-7.kl. gr.  meitenēm – 1.vieta, komandā startēja:
Dārta Stepiņa 7.a
Emīlija Loze 7.a
Dārta Sērmaukša 7.a
Ance Ravina 7.a
Sofija Nikitina 7.a
Estere Sudraba 7.b

zēniem - 2.vieta, komandā startēja:
Lukass Ivanovs 7.a
Maksis Biezbārdis 7.a
Dāvids Jansons 7.a
Renārs Šķesteris 7.b
Artūrs Tinuss7.b
Kristiāns Ozols 7.b

8.-9. kl. gr. meitenēm 1. vieta, komandā startēja:
Konstance Krieviņa 9.a
Beāte urbanoviča 8.a
Diāna Namniece 8.b
Marta Priede 8.a
Evelīna Meļņika 8.b
Dina Palsa 8.b

10.- 12. kl. gr. meitenēm 1. vieta, komandā startēja:
Agate Krieviņa 12.b
Anete Suharževska 12.b
Marta Čuličoka 12.a
Valerija Mickeviča 10.a2
Marta Martinsone 10.b1
Elīna Maļugina 10.a

 zēniem – 10.kl. komandai 2.vieta, komandā startēja:
Kristiāns Potašovs 10.b1
Kristiāns Zelčs 10.b1
Ralfs Mednis 10.b1
Aleksandrs Volkovs 10.b1
Mikus Villerušs 10.b2
Artūrs Āboliņš 10.b2

12.kl. komandai 3.vieta, komandā startēja:
Oskars Vasmuss 12.a
Kristaps Martinsons 12.a
Kristaps Miķilps 12.a
Edgars Jurkāns 12.d
Kārlis Kaminskis 12.b
Krišs Jānis Amantovs 12.b

Paralēli stafetēm bija iespēja individuāli piedalīties arī citās fiziskās aktivitātēs.

Volejbola augšējo piespēļu vingrinājumā labākais bija Kristaps Zelčs, pievilkšanās pie stieņa uzvarēja Edgars Jurkāns, lekšanā ar aukliņu – Oskars Vasmuss.