"Lāses 2018" 1.posmā

"Lāses 2018" 17. kausa izcīņā skolu komandām volejbolā, Cēsu Valsts ģimnāzijas zēnu un meiteņu komandas (2002.- 2005. gadā dz.), uzvarēja 1. posma/ atlases sacensībās (Cēsu novads + Vecpiebalgas novads + Priekuļu novads), izcīnot pirmās vietas un iegūstot tiesības piedalīties 2. posma/ finālsacensībās Rīgā, 2018. gada 7.aprīlī. 17. skolu komandu sacensības volejbolā notiks zem "TOP" zīmes.

Komandās spēlēja:

Meitenēm. Ance Sīmane 8.a kl., Marta Paula Markovska 7.a kl., Paula Žukovska 7.b. kl., Amanda Melgalve 7.b kl., Dārta Sērmaukša 8.a kl., Dārta Stepiņa 8.a kl., Tīna Marija Zaļaiskalna 7.a kl., Beatrise Reiziņa 8.b.kl., Elizabete Anna Vīņaude 8.b. kl.

Zēniem. Rūdolfs Zvirbulis 9.a kl., Dāvids Jansons 8.a kl., Aleksis Ķirsis 7.b kl., Maksis Biezbārdis 8.a kl., Artūrs Tinuss 8.b kl., Bruno Beķeris 7.b kl., Krišjānis Tiltiņš 9.a kl.

Paldies sacensību dalībniekiem!