Starpnovadu sacensības futbolā

Piektdien, 27.04. Cēsu pilsētas stadionā notika starpnovadu skolu sacensības futbolā zēnu un meiteņu komandām A grupā (10.- 12. kl.).

Meitenēm 1. vietu izcīnīja mūsu CVĢ 12. klašu komanda, kurā spēlēja:

12.b kl.    Rēzija Veronika Laumane ( kom. kapteine),  Elīna Radziņa,  Nora Viktorija Osīte,

12.a1 kl.  Anete Gelsberga,  Justīne Jaunkalne,  Anete Rutka,  Lāsma Tomsone.

Savstarpējā spēlē pārspējot spēcīgo Priekuļu vidusskolas komandu, mūsu 10. klašu meitenēm iegūta 3. vieta, komandā spēlēja:

10.b2 kl.  Juta Mocāne (kom . kapt.),  Evelīna Tinusa,  Emīlija Ezeriņa,  Beāte Stauvere,  Maija Miķelsone,  Arta Jonāse,

10.a  kl.   Madara Raiska,

10.b1 kl.  Marta Kļaviņa,  Emija Līna Briede,  Kristīna VinogradovaMišela Vinogradova.

Paldies dalībniecēm par atbildīgo startu, par sasniegto!

Īpaši LIELA PATEICĪBA Rēzijai Laumanei par mūsu komandu pārstāvēšanu sacensībās!