CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Sporta notikumi 2014./2015.m.g.

12.B klases meitenes

Cēsu novada atklātās sacensības krosā

Komandu vērtējumā Cēsu Valsts ģimnāzijai 1. vieta.

Komandā startēja:

10. b kl. Laumane Rēzija, Upena Ilona, Tilaks Mārtiņš, Trucis Alberts, Vaļkins Toms, Ekerts Miks
10. a2 kl. Mickeviča Valerija (individuāli 1. vieta), Radziņa Elīna (individuāli 3. vieta), Liepiņš Kārlis, Bitītis Kārlis, Bernāns Helge
10. a1 kl. Serģis Rihards
11. a kl. Grīnfelds Miks
11.d kl. Asma Ingars
12. a kl. Eglītis Emīls (individuāli 3. vieta), Roops Miķelis, Zvīnis Olafs, Vilciņš Jānis
12. b kl. Tijāre Demija
9.b kl. Potašovs Kristiāns (individuāli 2. vieta)

Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sacensības basketbolā

2015.gada 31.martā notika Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sacensības basketbolā 1995.-1998.g. dzimušajām jaunietēm.

Cēsu Valsts ģimnāzijas komanda izcīnīja pirmo vietu.

Komandā spēlēja:

Demija Tijāre 11.b, Riljāna Bormane 11.b, Santa Hofmane 11.b, Samanta Gulbe 11.d, Ieva Lauka 10.a, Linda Blūma 10.a, Agate Krieviņa 10.b

"Lāses kauss 2015" fināls

"Lāses kauss 2015" izcīņā skolu komandām volejbolā, 21. martā, Rīgā, nominācijā: skolas, kuras pārstāvētas ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās Cēsu Valsts ģimnāzija ieguva 2. vietu. Skola balvā saņēma 8 volejbola bumbas un divas volejbola bumbu somas.

Skolas komandā startēja:

Anete Gelsberga 9.kl., Lāsma Tomsone 9.kl., Madara Aļļēna 8.a kl., Agnese Pastare 10.b kl., Līva Ģipsle 8.a kl., Lorna Ērla 8.b kl., Karlīna Egle 7.a kl., Marta Martinsone 8.b kl., Heinrihs Eglīte 9.kl., Uldis Elksnis 9.kl., Gustavs Ozoliņš 9.kl., Mārcis Ozols 9.kl., Kristiāns Zelčs 8.b kl., Mārtiņš Tilaks 9.kl., Patriks Pinka 7.b kl., Rihards Rožkalns 12.a kl., Sandis Grīnbergs 11.d kl., Krišs Ivanovs 12.a kl., Jānis Vilciņš 11.a kl., Artis Valters 10.d kl., Krišs Amantovs 10.b kl., Digmārs Krievs 12.c kl., Ričards Bringa 10.d kl.

Paldies treneriem!

Talsu florbols 2015

2015. gada 13.martā, Talsos,  notika florbola turnīrs „Mēs mīlam florbolu”. Šajā turnīrā piedalījās Cēsu Valsts ģimnāzijas florbolisti. Astoņu skolu konkurencē mūsu skolas komanda izcīnīja 4. vietu.

Komandā spēlēja:

Dāvis Cēderštrēms 12.a, Dāvis Juris Martini 12.b, Kristers Kalniņš 12.b, Jānis Sīmanis 12.c, Miks Ozols 11.b, Edgars Balodis 11.b, Emīls Eglītis 11.a, Olafs Zvīnis 11.a, Miķelis Koknesis Roops 11.a

Starpnovadu skolu sacensības volejbolā

2. vietu starpnovadu skolu sacensībās volejbolā C grupā ieguva skolas zēnu komanda - Patriks Pinka, Jānis Mārtiņš Gruzdiņš, Saivis Bartušēvics, Edvards Jurģis Auzāns, Ričards Stivriņš, Artūrs Gradovskis.

1. vietu šajās sacensībās C grupā ieguva skolas meiteņu komanda - Karlīna Egle, Ance Lapiņa, Emīlija Ezeriņa, Beatrise Elīza Ozoliņa, Annija Krivjonoka, Diāna Kukore.

Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiādē - 2015, Ērgļos

1. vietu (zelta medaļu) izcīnīja Rebeka Raiska (8.b kl.) - 3 km. sprinta distancē biatlonā.

3. vietu (bronzas medaļu) izcīnīja Nora Viktorija Osīte (9.kl.) - distanču slēpošanā brīvajā stilā 3 km. distancē.

3. vietu (bronzas medaļu) izcīnīja Annija Keita Sabule (11.b kl.) distanču slēpošanā brīvajā stilā 3 km. distancē.

Olimpiādē vēl piedalījās:

Kate Radziņa (distanču slēpošana), Lelde Loze (kalnu slēpošana), Ilva Granta (snovbords), Jēkabs Kokars (snovbords).

Sporta diena 2014. gada decembrī

17 .decembrī Sporta kompleksā notika Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta diena.

Meitenes piedalījās mūsdienu dejā,  zēni sacentās florbolā.
Mūsdienu dejas sacensībām  meitenes bija sagatavojušas daudzveidīgus un kvalitatīvus  priekšnesumus.

Pēc labi padarītā darba visaugstāko vērtējumu saņēma:

8.b un 7.a klase, 12. a un 11.a klase

Florbola sacensībās pirmo vietu ieguva

7.a klases komanda:

Ričards Stivriņš, Emīls Briedis, Emīls Barkāns, Aleksis Java, Klāvs Malcenieks, Toms Hirte

12.a klases pirmā komanda:

Dāvis Cēderštrēms, Jurģis Zumbergs, Edgars Lācis, Emīls Gaiķis, Olafs Kalniņš

Uzvara volejbolā

Cēsu novada atklātajās sacensībās volejbolā 1. vietu A grupā ieguva zēnu komanda, kurā startēja Digmārs Krievs, Jānis Vilciņš, Sandis Grīnbergs, Krišs Jānis Amantovs, Artis Valters, Krišs Ivanovs, Rihards Rožkalns.

3. vietu A grupā ieguva meiteņu komanda, kurā startēja Santa Hofmane, Anna Upmale, Samanta Gulbe, Paula Jansone, Luīze Vīņaude, Ūva Mudele, Lāsma Tomsone, Riljāna Bormane, Agnese Kārkliņa, Agnese Pastare.

Vidzemes reģiona rudens kross Siguldā

2014.gada 7.oktobrī Siguldā, Sporta un aktīvās atpūtas centrā notika Vidzemes reģiona skolēnu sacensības  rudens krosā.

Sacensībās „A” grupā 10.-12. klasēm startēja 4 komandas, šajā grupā mūsu skolas skolēni ieguva pirmo vietu komandu vērtējumā.

Skolas komandā startēja:

Ilze Kornete (2.v. individuāli), Sabīne Dzalba (3.v. individuāli), Kārlis Kaminskis (2.v. individuāli), Olafs Zvīnis (3.v. individuāli) Dārta Zaļā, Kristīne Radziņa, Samanta Gulbe, Demija Tijāre, Marika Žarkova, Ruslana Granovska,  Ilgvars  Dzedulis, Jēkabs Kārlis Knēts, Oskars Vasmuss,   Kārlis Šteins,  Miķelis Koknesis Roops, Emīls Eglītis, Krišs Jānis Amantovs.

Vieglatlētikas sacensībās

23. septembra vieglatlētikas sacensībās
1. vieta jauniešiem un 1. vieta jaunietēm

12.B Ilze Kornete
10.B Anete Suharževska
11.B Demija Tijāre
11.B Anna Upmale
10.B Sabīne Dzalba
11.B Santa Hofmane
12.C Agnese Kārkliņa
11.A Annija Skrodere
12.A Sabīne Zolte
11.B Diāna Mateusa

11.D Ilgvars Dzedulis
10.D Edgars Jurkāns
12.A Dāvis Cēderštrēms
11.B Edgars Balodis
12.C Jānis Sīmanis
11.D Sandis Grīnbergs
12.C Digmārs Krievs
12.B Artūrs Zaikovskis

Rudens kross septembrī

2014.gada 30.septembrī Pils parkā notika Cēsu novada atklātās sacensības rudens krosā skolām.

Sacensībās „A” grupā 10-12 klasēm startēja 5 komandas, bet B grupā startēja 15 komandas.

Mūsu skolas skolēni ieguva pirmo vietu komandu vērtējumā A grupā un ceturto B grupā.

Komandu vērtējums A gr.

1. Cēsu Valsts ģimnāzija
2. Vecpiebalgas v-sk
3. Priekuļu v-sk
4. Cēsu 2. v-sk.
5. DACVĢ

Skolas komandā A grupā startēja:

Kornete I. (1.v. individuāli), Emīls Eglītis (2.v. individuāli), Radziņa K., Gulbe S., Dzedulis I., Jurkāns E., Knēts J.K., Vasmuss O., Krakops M., Zaikovskis A., Ābols A., Šteins K., Zvīnis O., Roops M.K.,Grīnfelds M.,

Skolas komandā B grupā startēja:

Potašovs K. (1.v. individuāli), Villerušs M., Knēts R., Kokins M., Tilaks M., Kozlovs I., Markovs I., Jemeļjanovs M

Sporta diena 03.09.2014.

Š.g. 3. septembrī notika Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta diena pie Niniera ezera.
Skolēni sacentās šķēršļu stafetē, kedu un šautriņu mešanā, svaru bumbas celšanā, kā arī pārbaudīja savas zināšanas teorijā par sporta un kultūras jautājumiem.

Teorijas konkursā par zinošāko klasi kļuva 11.d

Šķēršļu stafetē 7.-9. klašu grupā labāko rezultātu uzrādīja 8.b klase

10.-12.klašu grupā 11.b klase

Kā ierasti spraigas cīņas notika virves vilkšanā.

Septīto klašu grupā pirmo vietu ieguva 7. A klase

 8.-9. klašu grupā pirmo vietu ieguva 8.b klase

10. klašu grupā 10.b

11. klašu grupā 11.a

12. klašu grupā 12.b

Kedu mešanā 7.-9. klašu zēniem1.vieta Kristiāns Zelčas 8.b

2. vieta Ričards Stivriņs 7.a

3. vieta Rihards Voldemārs Vaivods 9.klase

Meitenēm 1.vieta Karlīna Egle 7.a

2. vieta Anete Rutka 9.klase

3.vieta Noela Valdovska 9.klase

Kedu mešanā 10.-12. klašu zēniem

1. vieta Jēkabs Kokars 12.b

2. vieta Rihards Rožkalns 12.a

3. vieta Kristers Kalniņs 12.b

Meitenēm 1.vieta Santa Hofmane 11.b

2. vieta Samanta Gulbe 11.d

3. vieta Agnese Kārkliņa  12.c

Šautriņu mešanā 7.-9. klašu zēniem

1.vieta Elgars Vaļģis 7.b

2. vieta Klāvs Malcenieks 7.a

3. vieta Pauls Ēriks Skujiņš 8.b

meitenēm 1.vieta Karlīna Egle 7.a

2.vieta Lāsma Zaķe 9.klase

3. vieta Alise Mironova 9. Klase

Šautriņu mešanā 10.-12. klašu zēniem

1.vieta Armands Magone 11.b

2.vieta Pauls Kozlovski 11.b

3.vieta Jānis Sīmanis 12.c

meitenēm 1.vieta Amanda Zanda Gustapa 11.d

2.vieta Agate Krieviņa 10.b

3.vieta Agnese Sarkane10.b

Svaru bumbu celšanā 7.-9. klašu zēniem

1.vieta  Aleksandrs Volkovs 8.b

2.vieta Kristiāns Zelčs 8.b

3.vieta Artūrs Gradovskis 7.a

meitenēm 1.vieta Beāte Stauvere 7.a

2.vieta Karlīna Egle 7.a

Svaru bumbu celšanā 10.-12. klašu zēniem

1.vieta Artūrs Zaikovskis 12.b

2.vieta Jēkabs Kokars 12.b

3.vieta Jānis Gaspersons 12.c

meitenēm 1.vieta Dārta Zaļā 12.a

2.vieta Ilze Kornete 12.b

3.vieta Demija Tijāre 11.b