Erudīcijas konkurss "CVĢ Asie Prāti"

Publicēts: 17.12.19

Pie mums ir patiešām asi prāti!

Pagājušā pirmdienā norisinājās pirmais skolas mēroga erudīcijas konkurss "CVĢ Asie Prāti". Sīvā cīņā mērojās 19 komandas, aptuveni 95 dalībnieki, kas ir viens no lielākajiem skolēnu domes rīkotajiem pasākumiem šajā mācību gadā!

Dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem par popkultūru, Cēsīm, jāatpazīst slikti paskaidrotas filmas, slikti iztulkotas dziesmas, dziesmas atpakaļgaitā, kā arī jāpieveic dažādi citi erudīcijas un prāta uzdevumi. Daži no jautājumiem: “Kuras ielas vārdā reiz bija nosaukta radiostacija Cēsīs?”, “Kāda ir Fēbes populārākā dziesma seriālā “Friends”?”, arī bija jāatpazīst Saukas dabas parka biedrības logo.

Par asāko komandu tika kronēta komanda "Etalons", kurā piedalījās 3 dalībnieki no titulētās Cēsu Aso Prātu komandas "Kolitiski Porekti"!

Paldies mūsu lieliskajiem atbalstītājiem “Studio Pizza”, “Žagarkalns”, “Zeit” un baseins "Rifs", kas sarūpēja nepārspējamas balvas spēles dalībniekiem!

Vislielākais paldies skolēnu domes komandai, kas palīdzēja šim notikumam tapt - gan piesaistīja sponsorus, veidoja jautājumus, zāles iekārtojumu, rūpējās par tehnisko nodrošinājumu, laboja jautājumus, gan citā veidā nodrošināja pasākuma norisi!

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Informāciju sagatavoja Agris Ratniks

Aktualitātes

22. februārī iestājpārbaudījumi (6. klašu skolēniem) latviešu valodā un matemātikā

6. martā Žetonu vakars

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 29492378
Sekretāre: 64123611, 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 64122979
Dežurants: 26196424

E-pastscvg@inbox.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv