Skolēnu pašpārvalžu sadraudzības pasākums "Spuldze ‘21"

Publicēts: 12.04.21

9. aprīlī Cēsu Valsts ģimnāzijas Skolēnu dome turpināja iepriekšējo gadu tradīciju – organizēja sadraudzības pasākumu ar citu skolu skolēnu pašpārvaldēm “Spuldze”. Tā mērķis ir, daloties pieredzē, meklēt jaunus risinājumus izplatītām jauniešu problēmām un grūtībām, papildināt zināšanas, lai uzlabotu pašpārvalžu darbību dažādās Latvijas vietās un veidotu noderīgus sakarus.

Šogad pirmo reizi pasākums notika virtuāli, pielāgojoties ārkārtas situācijai valstī. Notika diskusijas par dažādiem pašpārvalžu darbības elementiem, piemēram, sociālajiem tīkliem, finansējumu, pienākumu sadali un citiem jautājumiem. Tika organizēta aizraujoša un vispusīga viktorīna vairākās kārtās par popkultūru, mūziku, zinātni, vēsturi, politiku, kultūru un literatūru. Uzņēmām viesus no fonda “Viegli” - Elizabeti Pavlovsku un Emīlu Lukjanski –, kā arī bijušo Cēsu Valsts ģimnāzijas Skolēnu domes prezidentu un Cēsu Jauniešu domes biedru, un uzņēmuma “Making Magic” vadītāju, bijušo Cēsu Jauniešu domes vadītāju Tomu Veisu. Toms dalījās pieredzē un ieteikumos par komandas vadīšanu attālinātos apstākļos. Savukārt Elizabete un Emīls iesāka dalībnieku rītu pozitīvi un jēgpilni ar sarunu “Portrets locījumos”.

Piedalījās Balvu, Siguldas, Valmieras, Madonas Valsts ģimnāzijas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija, Priekuļu, Smiltenes un Pumpuru vidusskola. Pasākumu vadīja Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēnu domes prezidente Ilze Kampenusa un viceprezidents Artūrs Bieziņš (11.b2), darba komandas sastāvā vēl bija Mārcis Andersons un Miķelis Kočāns (8.b), Matīss Zaļaiskalns (9.b), Jasmīna Pora un Jēkabs Pikšēns (10.a), Daniēls Dadzītis (11.b1), Ketija Puņeiko (11.b2), bet konsultēja iepriekšējais skolēnu pašpārvaldes prezidents Agris Ratniks.

Ilze Kampenusa,
Cēsu Valsts ģimnāzijas
Skolēnu domes priekšsēdētāja

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 29492378
Sekretāre: 64123611, 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 64122979
Dežurants: 26196424
Medicīnas māsa: 28608521

E-pasts: cvg@cesis.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv