Absolventa Toma Rodina viesošanās skolā

Publicēts: 28.01.20

27. janvārī pie 9.a un 9.b klases viesojās Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvents Toms Rodins.

Bija patiess prieks klausīties Tomā, kad viņš stāstīja par saviem kāpumiem un kritumiem, un redzēt to, ka viņa entuziasms un mīlestība pret to, ko viņš dara, var kalpot kā iedvesma ikvienam.

Toms atzina, ka laiks ģimnāzijā nebija viegls, un lika saprast, ka vienmēr ir vieta, kur augt, kaut arī liekas, ka esi sasniedzis "augšas".

Īpaši Toms uzsvēra, darba prakses nepieciešamību, kas viņam dzīvē ir palīdzējis īstenot ar īstajiem cilvēkiem, kurus ir saticis īstajā brīdi, savu biznesa ideju - "Meetup" (Rīgas iela 25). "Meetup" ir vieta, kur atpūsties ar draugiem gan virtuālajā realitātē, gan klātienē.

Toms stāstīja par to, kā cilvēki, kurus viņš ir saticis, ir viņu pilnveidojuši un bijuši viņa "dzīves skolotāji", no kuriem viņš ir ieguvis dažādas atziņas. Arī ikdienā Toms interesējas par cilvēkiem, kas sasnieguši panākumus, lasot viņu biogrāfijas, piemēram, par Ričardu Brensonu (Richard Branson), Īlonu Masku (Elon Musk) vai Džefu Beizosu ( Jeffrey Preston Bezos).

Toms arī stāstīja, ka pierādīt sevi citiem nav viegli, it īpaši, ja esi gados jauns, tieši tāpēc uzkrātā pieredze, iegūtie kontakti un nebaidīšanās strādāt (arī smagus un "melnus" darbus) ir ļāvis izveidot savu "mācību uzņēmumu", kā viņš to dēvē, jo vadot to, notiek nepārtraukta mācīšanās un kaut kā jauna apgūšana.

Secinājām, ka Toma panākumu formula varētu būt: neatlaidība, degsme un nebaidīšanās darīt.

Sagatavoja Karīna Rutmane

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 29492378
Sekretāre: 64123611, 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 64122979
Dežurants: 26196424

E-pasts: cvg@cesis.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv