Absolventes Lienes Mihaļovas viesošanās skolā

Publicēts: 27.11.19

21. novembrī skolā viesojās absolvente, lojalitātes vadītāja HUGO BOSS galvenajā birojā, Liene Mihaļova.

Saruna notika ar 11.a, 11.b1, 11.b2 un 12.b2 (116 skolēniem), lai pastāstītu un dalītos ar savu pieredzi un stāstu, kā ieguldīt savu laiku un enerģiju personīgajā izaugsmē un izcilu rezultātu sasniegšanā nākotnē.

Liene pēc Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvēšanas turpināja mācīties un ieguva Birmingham City University (Birmingemas Pilsētas Universitāte) bakalaura grādu sabiedriskajās attiecībās un vadībā, European School of Economics (Eiropas Ekonomikas Augstskola) maģistra grādu Mārketingā.

“Desmitgadi pēc Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvēšanas nosvinēju, atgriežoties savas skolas gaiteņos, lai zināšanas šoreiz nevis gūtu, bet ar savu desmitgades stāstu dalītos ar 11. un 12. klases tagadējiem skolēniem.
Cēsu Valsts Ģimnāzija (neraugoties uz nosaukuma maiņām šo gadu laikā) ir bijusi mana skola jau tad, kad uz stundām kā četrgadniece līdzi gāju omei un klusībā apbrīnoju lielos skolēnus un dinamisko skolas dzīvi. Ik reizi gaidīju, kad ome mani aizvedīs uz skolas kafejnīcu, kur kopā notiesāsim karstmaizi ar desu un sieru. It kā nenozīmīgas atmiņas, bet joprojām, gatavojot karstmaizi, atceros to, kā tā garšoja toreiz. Un ne jau tāpēc, ka tā bija pasaules gardākā karstmaize, bet tāpēc, ka ar to man saistās īpašā skolas aura un lepnuma sajūta, kas šo gadu laikā vienmēr ir man līdzi - es esmu Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvente.

Skola man ir devusi un ieaudzinājusi daudzas dzīvē tik ļoti svarīgas pamatvērtības. Ik dienu pavadītu skolas solā, mēs to darījām ar lepnumu un augsti paceltu galvu. Skola un skolotāji mums vienmēr ticēja. Ticēja, ka spējam sasniegt vairāk, nekā paši spējam iedomāties. Ticēja, ka spējam konkurēt gan novada, gan valsts, gan pasaules līmenī. Ticēja un atbalstīja arī brīžos, kad neizpildījām mājas darbu, kādreiz “nolūzām” no pēdējās stundas vai, kā klase kopā sazvērējušies, stāstījām, ka kontroldarbs nav paredzēts šodien, bet gan tikai nākamajā nedēļā. Pateicoties skolas ticībai mums, mēs, skolēni, iemācījāmies ticēt sev paši. Atrast savu pareizo ceļu, dzīvot saskaņā ar sevi un savām vērtībām un neviena priekšā neizlikties.

Lai cik tālu ceļi mani neaizvestu, vienmēr atceros par savu skolu, kura man sniedza ne tikai akadēmiskās zināšanas, bet mācīja un atgādināja, kā būt cilvēcīgai un sirsnīgai.

Tāpēc atgādinu gan pati sev, gan visiem apkārtējiem, neraugoties uz to, cik tālu esi ticis, nekad neaizmirsti, no kurienes Tu nāc!”

/Liene Mihaļova, 2009.gada absolvente/

Paldies Lienei Mihaļovai par doto iespēju skolēniem iegūt plašāku pasaules redzējumu savā profesijas izvēlē!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece Vineta Stīpniece

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 29492378
Sekretāre: 64123611, 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 64122979
Dežurants: 26196424

E-pasts: cvg@cesis.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv