Atvērto durvju diena Mazās ģimnāzijas skolēniem un vecākiem

Publicēts: 22.01.23

Rīts noritēja, kā ierasts - 6.klašu skolēni devās uz latviešu valodas un matemātikas nodarbībām pie skolotājām S.Nagles un L.Neimanes.

Kad cītīgi risināti matemātikas uzdevumi un precīzi izpildīti latviešu valodas noteikumi, skolēni piedalījās radošajās nodarībās.

Matemātikas skolotāja A.Bartušēvica ,,ieveda” skolēnus šifru pasaulē. Skolēni ar lielu aizrautību minēja, kas slēpjas zem skolotājas iedotajiem simboliem, un veica aprēķinus, meklējot ,,atslēgu” šifriem. Izrādās, savs šifrs ir arī origami, tāpēc noslēgumā no kvadrātveida lapas tika izveidota sirsniņa, lai visi būtu gatavi 14.februārim.

Darbnīcā “Angļu pikseļi” pie skolotājas K. Rutmanes skolēni demonstrēja savu erudīciju kino, mūzikas, video spēļu, ģeogrāfijas un kultūras jomā, izmantojot katram skolēnam piešķirto QR kodu. Pēc nodarbības skolēni atzina, ka jauns fakts, kuru viņi uzzināja un atcerēsies, ir tas, ka franči bija tie, kas uzdāvināja Amerikai Brīvības statuju.

Darbnīcā ,,Mācīsimies spēlējoties” pie skolotājas V.Stīpnieces skolēni, veicot dažādus fiziskus vingrinājumus, mācījās sevi mobilizēt uzmanības koncentrēšanai, reaģēšanai, elpošanai, balss aparāta darbībai, sadarbībai, atdarināšanai, kustību kontrolei un partnerībai.

Noslēgumā, pēc informatīvās sapulces, skolas direktore I. Gaiķe vecākus kopā ar bērniem izveda ekskursijā pa skolas pagaidu mājvietu. Atvērto durvju dienā bija iespēja pārliecināties, ka gan kabineti, gan pārejās telpas ir iekārtotas tā, lai varētu noritēt kvalitatīvs mācību darbs un skolēni skolā justos ērti un droši.

Paldies skolēniem un vecākiem!

Paldies skolātājām Ligitai Neimanei, Sandrai Naglei, Agritai Bartušēvicai, Karīnai Rutmanei, Vinetai Stīpniecei un direktorei Inai Gaiķei!

 

Uz tikšanos 11. februārī!

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 20284273
Sekretāre: 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 27327983
Direktores vietnieks informātikas jomā: 26287287
Direktores vietniece audzināšanas jomā: 29151773
Dežurants: 26196424
Medicīnas māsa: 28608521

E-pasts: cvg@cesis.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv