Cēsu Valsts ģimnāzijā viesojas Ahimas GamMa ģimnāzijas skolēni un skolotāji

Publicēts: 13.05.24

No 1. līdz 8. maijam Cēsu Valsts ģimnāzijai bija prieks uzņemt Ahimas GamMa ģimnāzijas skolēnus un skolotājus savās ģimenēs.

Sadraudzības projekta ietvaros viesi un mājinieki iepazina Cēsu pilsētas apkārtni un Rīgu, viesojās Cēsu novada pašvaldībā un Kosmosa izziņas centrā, devās pārgājienā uz Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns, lai, veicinot veselīgu dzīvesveidu, spēlētu disku golfu un dabā baudītu uz ugunskura vārītu zupu.

Nedēļas noslēgumā projekta dalībnieki izaicināja sevi Sajūtu Parkā Takā kokos un devās uz Vīnkalnu Brīvdabas Picēriju, lai apgūtu īstas itāļu picas pagatavošanas nianses.

Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni atzīst, ka šī ir atmiņā paliekoša pieredze un projekta ietvaros ir ieguvuši labus draugus.

Patiess prieks, ka skolēni ārpus ikdienas projekta aktivitātēm ar lepnumu iepazīstināja vācu skolēnus ar mūsu tradīcijām un kultūru, kā arī rada iespēju doties izbraukumos uz citām Latvijas vietām, kā, piemēram, Siguldu, Ventspili un Kuldīgu.

Paldies 8.a klases skolniecēm Elzai Māsēnai, Andželīnai Jarohovičai, 8.b klases skolēniem Katei Heldei, Laine Paurai, Luīzei Rajeckai, Hertai Barisai, Robertam Cālītim, Rebekai Šukstai, Elīzai Vasmanei, Sabīnei Pavasarei, Izoldei Gaisai, Alisei Neimandei, Jēkabam Joninam, Rūdolfam Melnim un viņu ģimenēm!

Lielu paldies sakām Cēsu Valsts ģimnāzijas direktorei Inai Gaiķei un ģimnāzijas kolektīvam par palīdzīgu roku un atbalstu projekta laikā!

Paldies Cēsu novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu projekta īstenošanā, Cēsu Vēstures un mākslas muzejam un Disku golfa Priekuļos komandai par iespēju projekta dalībniekiem apgūt jaunas prasmes!

Mācies Cēsu Valsts ģimnāzijā

11 iemesli, kāpēc mācīties Cēsu Valsts ģimnāzijā

Iepazīsties un izvēlies gudri, nāc uz Cēsu Valsts ģimnāziju!

Kontakti

Adrese: Raunas iela 13, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 20284273
Lietvede: 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 27327983
Direktores vietnieks informātikas jomā: 26287287
Direktores vietniece audzināšanas jomā: 29151773
Dežurants: 26196424
Psihologs: 26436534

E-pasts: cvg@cesunovads.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Karte

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv