Uzvara sociālo tīklu konkursa finālā

Publicēts: 26.11.19

No 13. līdz 15. novembrim Ventspilī ieradās sociālo tīklu konkursa "Ventspils IT izaicinājums" finālisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju, kā arī mērotos zināšanām informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Konkursa pusfinālā startēja 533 komandas 4 vecuma grupās.

Pirmās dienas vakarā atklāšanas pasākumā Livonijas ordeņa pilī jauniešiem bija iespēja iepazīt citam citu, piedaloties dažādās izklaidēs.

Savukārt konkursa dienas izskaņā komandas tika aicinātas uz vakara pasākumu Jaunrades namā, kur dalībniekus gaidīja dažādas izklaidējošas aktivitātes un grupas "Simply Charm" koncerts.

Konkursa fināla pēdējās dienas, 15. novembra, pirmajā pusē dalībnieki devās ekskursijās uz dažādiem Ventspils uzņēmumiem un iestādēm un piedalījās radošās darbnīcās. Dienas izskaņā notika noslēguma pasākums, kura ietvaros tika paziņoti fināla rezultāti un sadalītas balvas.

C grupā (skolēniem no 6. līdz 9. klasei) uzvarēja mūsu skolas 9.b klases skolnieki Raimonds Bundzinieks (komandas kapteinis), Marks Maizītis un Ralfs Trofimovs.

Paldies skolēniem par viņu mērķtiecīgo darbu iepriekšējos gados un priecājamies par panākumu šogad!

Informāciju sagatavoja Ilmārs Siliņš

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 29492378
Sekretāre: 64123611, 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 64122979
Dežurants: 26196424

E-pasts: cvg@cesis.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv