Žetonu vakars

Publicēts: 15.03.20

6. martā norisinājās viens no topošo absolventu svarīgākajiem pasākumiem - Žetonvakars "Malduguns"! Ceļš cauri skolas gadiem reizēm atgādina maldīšanos mežā, reizēm nevar saprast, kurš nākotnes virziens ir vistuvākais.

Šogad mūsu divpadsmitie svētkus radīja paši, protams, ar palīdzību no pieredzējušo skolotāju puses. Ceļu cauri mežam izstaigājām ar dejām, dziesmām, lai nonāktu pie pirmās skolas gaitu noslēguma atzīmes - žetona -, kurš turpmāk kalpos kā piederības apliecinājums Cēsu Valsts ģimnāzijai.

Ir daudz paldies vārdu, kuru teikt pēc šī lieliskā notikuma! Paldies Andim Kozakam, Jānim Rukmanim un Elizabetei Ulmanei par skaisto deju izveidošanu, Patrīcijai Loginai un Martai Kļaviņai par scenārija veidošanu, Linardam Romkam un Janai Eglītei par dizainu un vizuālo pasākuma noformējumu, Annijai Krivjonokai un Ilgai Šķenderei par skaisto muzikālo priekšnesumu sagatavošanu, paldies Vinetai Stīpniecei un skolas vadībai par uzticēšanos un palīdzību, Tomam Veisam no Making magic par radošo padomu un dekorācijām, EF system komandai par gaismu šovu un Indulim Jirgensonam par skaņu maģiju, paldies arī 10. un 11. klasēm par savu neatsveramo palīdzību! Liels paldies arī pasākuma galvenajiem organizatoriem Martai Kļaviņai un Agrim Ratnikam!

Uz tikšanos nākamajos svētkos!

Pilna apjoma fotogrāfijas pieejamas līdz 16. aprīlim https://failiem.lv/u/hprdahkw

Attēli: Liene Bāliņa https://files.fm/u/8nbq9485#/

Informāciju sagatavoja Agris Ratniks 12.b1.

Kontakti

Adrese: Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 29492378
Sekretāre: 64123611, 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 64122979
Dežurants: 26196424

E-pasts: cvg@cesis.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv