Ziemassvētku gaidīšanas laiks Cēsu Valsts ģimnāzijā

Publicēts: 15.01.23

Ir aizvadīts 2022./2023.mācību gada pirmais semestris. Katram tas bijis dažādu darbu piepildīts: kādam tas nesis panākumus, kādam radījis pārliecību par paša spējām, bet citam licis sasparoties, lai sasniegtu arvien augstākus darba rezultātus.
Šis pusgads noslēdzies ar lieliskiem rezultātiem ikdienas mācību darbā: ļoti augstu skolas vidējo vērtējumu, 60 skolēniem liecībā viens vai divi sešinieki, pārējie vērtējumi no 7 līdz 10 ballēm, 80 skolēniem sudraba liecības (7- 10 balles) un 36 skolēniem zelta liecības ( 8-10 balles), no tiem četriem skolēniem liecībā tikai desmitnieki.
Ārpus mācību darba Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni un skolotāji prot pārsteigt gan savējos, gan viesus ar kvalitatīvu radošo sniegumu.
Gada nogalē skolēni un skolotāji tika aicināti noskatīties 12.a klases skolēna Jēkaba Pikšēna Ziemassvētkiem veltītu muzikālu uzvedumu “Pārbrauciens”. Galveno varoņu lomās iejutās Evija Velvele (12.b), Ralfs Trofimovs (12.b), Betija Anna Skrastiņa (12.b), Martins Bērziņš (10.a), Gustavs Irbins (7.b), skolas absolvente Selīna Anna Mieriņa un teātra mākslas skolotāja Vineta Stīpniece. Uzvedumā piedalījās deju kolektīvs “Kande” (vadītājs Andis Kozaks) un vokālais ansamblis (vadītāja Ilga Šķendere).
Pirmā semestra noslēgumā Cēsu Valsts ģimnāzijā ik gadu notiek tradicionālā Sporta diena, kurā tiek izspēlētas ne vien komandu spēles, bet arī tiek izdejota mūsdienu deja, kurai katra klase gatavojas atbildīgi visu decembri, lai priecētu skolas biedrus ar dejisku un atraktīvu priekšnesumu.
23.decembrī visa skolas saime, aicinot ikvienu cēsnieku un pilsētas viesi, pulcējās Cēsu Sv. Jāņa baznīcā, lai mierpilni un svētīti ar Ziemassvētku koncertu ,,Balts un kluss mirdz Ziemassvētku laiks” noslēgtu kārtējo darba cēlienu un ieskandinātu svētku gaidīšanas noslēgumu.
Skolotājas Ilgas Šķenderes sagatavotajā koncertprogrammā muzicēja meiteņu koris “Volante”, jauktais koris “Tomēr”, vokālais ansamblis, vijoles solo spēlēja Alise Neimande, čella solo - Ieva Buiķe (absolvente), ērģelniece Lelde Krastiņa. Ar skanīgu solodziedājumu koncertu bagātināja Sandija Freiberga (10.a), Dārta Liena Priedīte (10.a), Jēkabs Pikšēns (12.a). Dzeju lasīja Emīls Gerhards Bērziņš (9.b), Filips Rassmusens (10.a).
Mācītājs Didzis Kreicbergs aicināja ikvienu ieklausīties kristīgās pasaules Ziemassvētku tradīcijās un kopīgi nodziedāt ,,Klusa nakts, svēta nakts”, kā arī šajā klusajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā aizlūdza par mūsu skolēnu Armandu Ričardu, kura veselības atgūšanai sadarbībā ar ziedot.lv organizējām ziedojumu akciju.
Paldies mācītājam Didzim Kreicbergam!
Paldies visiem, kas piedalījās un iesaistījās, lai gada noslēgums būtu piepildīts!
Paldies skolēnu vecākiem!

Kontakti

Adrese: Raunas iela 13, Cēsis, Cēsu novads, LV - 4101

Tālruņi:
Skolas direktore: 20284273
Lietvede: 20230490
Direktores vietniece izglītības jomā: 27327983
Direktores vietnieks informātikas jomā: 26287287
Direktores vietniece audzināšanas jomā: 29151773
Dežurants: 26196424
Psihologs: 26436534
Vispārējās aprūpes māsa: 28608521

E-pasts: cvg@cesunovads.edu.lv

Pieņemšanas laiki

Karte

Iepriekšējā mājas lapa

Iepriekšējās mājas lapas adrese: old.cvg.edu.lv